Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-01-14

Marius Šmitas per plauką netapo dvasiniu mokytoju

  
Marius Šmitas per plauką netapo dvasiniu mokytoju
© Facebook nuotr.
M. Šmitas visuomet žavėjosi svetimomis kultūromis bei religijomis.
Taip įsisupau į tą pasaulį, kad net savo moterį, kurią kartu nusivežiau į vienuolyną, atstūmiau.

Marius Šmitas, visiems puikiai pažįstamas visuomenės veikėjas, prieš keletą metų pasitraukęs iš televizjos bei radijo ekranų, nusprendė laimės ieškoti ten, kur šilčiau. Vyras visuomet žavėjosi svetimomis kultūromis bei religijomis, išbandė ne vieną meditacijos mokyklą ir šiandien garsiai sako: „Netikėkite žmonėmis spindinčiomis akimis ir baltais drabužiais.“

M. Šmitas prisiminė, kaip prieš porą metų nusprendė išbandyti tylos meditaciją. Vienuolyne davęs tylos įžadus vyras nejučia pradėjo atitrūkti nuo materialaus pasaulio, atsisakė draugų, artimųjų ir per plauką netapo dvasiniu mokytoju, tačiau išvydęs vidinę virtuvę, laiku susigriebė ir spėjo sugrįžt į sveiko proto būseną.
„Taip įsisupau į tą pasaulį, kad net savo moterį, kurią kartu nusivežiau į vienuolyną, atstūmiau. Aš jau galvojau, kad man nieko nereikia, užsidėsiu balachoną ir būsiu atsiskyrėlis. Velniop gyvenimą“, - skaudžiai prisiminė M. Šmitas.
 
M. Šmitas pasakojo, kad tai vyksta ne visose dvasinio kelio bei meditacijos mokyklose, bet pastebėjo, kad tokių organizacijų nėra mažai.
 
„Iš pradžių viskas atrodo nekalta, tačiau žmonės spaudžiami aukoti pinigus ir pamatai, kad net ten yra sistema, kuri veikia. Ir įtraukia patiklesnius žmones. Kai kurie net pradeda galvoti apie savižudybę“, - aiškino įžymybė.
 
Dabar M. Šmitas naują gyvenimą kuria Rodo saloje, Graikijoje. Įsigijęs nedidelį viešbutį, įgyvendina senas svajones. Gailisi tik vieno - kad laikų nepriėmė lemiamo sprendimo ir šiandien jo gražioje teritorijoje nelaksto maži vaikučiai.
 
  

Žymos: Religija, Marius Šmitas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ona guodžiasi kaimynei:
– Ir kiek aš savo Jonui įrodinėjau, kad esu gera... Ir šaukiau, ir mušiau... Netiki...