Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, lnk   |   2017-11-09

Medikai pasakė – arba meti gerti, arba mirsi

  
Medikai pasakė – arba meti gerti, arba mirsi
© LNK
Žvaigždės prabilo apie savo baimes.
Bijojau ką net pralementi scenoje. Aš savo kompleksą ilgainiui paverčiau privalumu. Bet meluočiau, kad tai man nekainavo daug pastangų“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

Dainininkas Sasha Song prisipažino, kad prieš keletą metų skendo sunkioje depresijoje. Pasibaigus „Eurovizijai“, vaikinas įtampą malšino alkoholiu ir medikamentais.

„Kas dieną išgerdavau po butelį brendžio ir dar saują raminamųjų. Kai atsidūriau ligoninėje, man pasakė: jei dar gersi, tau išsivystys kepenų cirozė ir mirsi“, – skaudžia patirtimi LNK studijoje, laidoje "Valanda su Rūta" dalinosi dainininkas.
Kita žinoma atlikėja Rūta Ščiogolevaitė prisipažino, kad kelias į didžiąją sceną nebuvo lengvas. Sunku patikėti, bet aštrialiežuvė komisijų narė kadaise bijojo bendrauti su publika.
 
„Bijojau ką net pralementi scenoje. Aš savo kompleksą ilgainiui paverčiau privalumu. Bet meluočiau, kad tai man nekainavo daug pastangų“, – sakė R. Ščiogolevaitė.
 
Laidoje viešėjo ir populiarumo scenoje siekiantys „Lietuvos balso“ dalyviai. Kristina Radžiukynaitė papasakojo, kad dėl noro būti scenoje jai teko gydytis anoreksiją, Gopalas Michailovskis pažėrė linksmai graudžių istorijų iš gyvenimo vaikų globos namuose, o Lukas Bartaška prisipažino, kad paauglystėje jam teko kentėti patyčias ir smurtą.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Todėl. Kad miegamajame yra gulintis policininkas.