Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-05-17

Meilės istorija: E.Dragūnas ir E.Sebrova sumainė žiedus

  
Meilės istorija: E.Dragūnas ir E.Sebrova sumainė žiedus Kol kas pora nei patvirtino, nei paneigė kalbas, kad jie oficialiai tapo vyras ir žmona.

Egidijaus Dragūno ir Eleonoros Sebrovos meilės istorija verta filmo scenarijaus. Kartu pora buvo aštuonerius metus. Pasigirdus kalboms apie vestuves netrukus išsiskyrė, o dabar daininkas su savo gerbėjai pasidalino netikėtomis žiniomis.

Pirmadienio vakare E.Dragūnas asmeninėje „Instragram” paskyroje su gerbėjai pasidalino dviem intriguojančiomis nuotraukomis.
Vienoje matomi ir vėl kartu apsikabinę, besišypsantys ir įsimylėje Egidijus ir Eleonora.
 
Kita nuotrauka daug iškalbingesnė. Joje Egidijaus ir Eleonoros susikibusios rankos kurias puošia vestuvinius labai primenantys žiedai.
 
Po nuotrauka pasipylė gerbėjų sveikinimai, tačiau kol kas pora nei patvirtino, nei paneigė kalbas, kad jie pagaliau oficialiai tapo vyras ir žmona. Tiesa, apie vestuves užsiminta jau buvo ne kartą.
 
 
  

Žymos: Egidijus Dragūnas, Eleonora Sebrova

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...