Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-02-22

Milijonierius bandė suvilioti ir N. Bunkę

  
Milijonierius bandė suvilioti ir N. Bunkę
© Facebook nuotr.
N. Bunkė atsisakė milijonieriaus pasiūlymo.
Nenustebčiau, jei visa tai tik reklaminis triukas.

Lietuvoje savo verslu ir santykiais su nepilnamete išgarsėjęs milijonierius Aaron’as Perez’as gali dumti visuomenei akis, pareiškė žinoma šalies atlikėja Natalija Bunkė.

„Lietuvos ryto TV “ laidos „Moterų balsas“ filmavimo metu diskutuojant apie jaunas merginas, kurios susiporuoja su į tėvus tinkančiais vyrais, kaip pavyzdys pasirinktas 28 metų A. Perez’as ir 16-metė Urtė.
Laidos dalyvei Agnei Zuokienei užsiminus, kad šiais laikais moterys pačios gali rinktis, N. Bunkė suabejojo ar galima blaiviai viską įvertinti paauglystėje. Be to, ji pridūrė mananti, jog milijonierius ir nepilnametė – visai ne pora, mat anksčiau turtuolis už pinigus viešumoje kartu rodytis siūlęs ir jai.
 
„Nenustebčiau, jei visa tai tik reklaminis triukas. Prieš penkerius metus viena viešųjų ryšių kompanija man pasiūlė 10 tūkstančių litų. Jei būčiau sutikusi, spaudoje būtų pasirodę keletas mano nuotraukų su Aaronu. Niekas neprašė manęs teigti, kad esu jo mergina, tačiau fonas buvo toks: milijonierius turi interneto pažinčių svetainę, kurioje kviečiamos registruotis lietuvės. Užsiregistravusios jos turi galimybę susipažinti su JAV milijonieriais“, – pasakojo N. Bunkė.
 
Ji turtuolio pasiūlymą atmetė.
 
„Tačiau sutiko kita mergina iš pramogų pasaulio. Kaip ir buvo žadėta, spaudoje pasirodė jos nuotraukos su milijonieriumi, bet žinau, kad ji vėliau dėl tokio savo žingsnio labai galėjosi.
 
Subrendusios merginos pernelyg protingos, kad šitaip elgtųsi“, – pridūrė Natalija.
 
  

Žymos: Aaronas Perezas, Natalija Bunkė, poros

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mergaite, galiu jus palydėti?

– Žvilgsniu, jaunuoli, tik žvilgsniu...