Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-12-16

Mindaugas Kuzminskas atsleidė gyvenimo NBA užkulsius

  
Mindaugas Kuzminskas atsleidė gyvenimo NBA užkulsius Mindaugas papasakojo ir apie NBA žaidėjų tykančius pavojus.

Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas ką tik įrodė, kad yra vertas šešių milijonų vertės kontrakto ir NBA lygos naujoko vardo. Prieš dvi savaites mylimas krepšininkas Majamyje susitiko su LNK žurnalistais.

Į Majamį Mindaugas atskrido privačiu lėktuvu. Žaidžiant pačioje geriausioje pasaulio krepšinio lygoje tai yra normalu. Mat čia svarbiausia - krepšinis ir žaidėjo laimė.
„Juokiuosi, kad NBA kiekvienai smulkmenai yra skirtas atskiras žmogus. Ši organizacija bando sukurti tokią atmosferą, kad tau liktų galvoti tik apie krepšinį” - atviravo NBA žaidėjų sąrašą papildęs lietuvis.
 
Daug kas pasakys, kad privatūs lėktuvai ir kiti prabanga kvepiantys atributai - tuštybė, tačiau viskas turi savo priežastį. Būtent taip yra taupomas žaidėjų laikas ir jėgos. Pirmiausia - jiems nereikia valandų valandas laukti skrydžio, su savo automobiliu jie turi teisę privažiuoti prie lėktuvo ir po dešimties minučių jau būti ore, o parskridus namo - sėsti į užvestą ir pašildytą jų laukiančią savo mašiną. Beje, yra ir vairuotojas, kuris, prireikus, visą komandą taip pat pristato prie pakilimo tako.
 
„Su autobusu priveža prie lėktuvo be jokių patikrų. Juk sezone yra 82 varžybos, 41 išvykoje. Todėl jei reiktų skraidyti reguliariais skrydžiais, nebūtų laiko nei treniruotėms, nei poilsiui. Todėl tokiais dalykais jie bando sutaupyti mūsų laiką.”
 
Dėl įkyrių gerbėjų viešbutyje žaidėjai dažnai keičia savo vardą. „Kai kurie žaidėjai viešbučio kambaryje yra pasivadinę skirtingais vardais - Elu Bandžiu arba kitais personažais. Bet viskas tik dėl šventos ramybės. Man kol kas labai ramu. Aš - Mindaugas Kuzminskas, kurio niekas neliečia” - šypsosi lietuvis.
Mindaugas papasakojo ir apie NBA žaidėjų tykančius pavojus. Mat jie - svajonių grobis turtų medžiotojams. „Būna, kad merginos savo noru su kažkuo pabūna, o po to paduoda į teismą dėl išprievartavimo, be abejo, taip norėdamos prisiteisti pinigų. Kitos bando pastoti. Todėl dažnai visiškai nekaltus žaidėjus yra bandoma apšmeižti ir padaryti nusikaltėliais. Todėl NBA organizuoja kursus, kurių metu moko elgtis su pinigais, dėmesiu ir nieko gero nelinkinčiomis moterimis. Penkias dienas tave uždaro į viešbutį, niekur negali išeiti, pasakoja visokias istorijas, kaip krepšininkai iššvaistė daug pinigų, kaip prisidarė problemų dėl savo lengvabūdiško gyvenimo arba susilaukė daug vaikų su skirtingomis moterimis”.
 
„Treniruočių bazėje yra viskas - nuo virtuvės šefo iki žaidimų kompiuterių, bilijardo stalų. Gali žiūrėti filmus, treniruotis arba valgyti specialiai pagamintą maistą. Viskas padaryta taip gerai, kad kai kurie žaidėjai net nenori grįžti namo”, - juokėsi lietuvis krepšininkas.
 
Vis tik viskas turi savo kainą. Mindaugas pripažįsta, jog dėl begalinių treniruočių ir varžybų grafiko beveik nebelieka laiko asmeniniam gyvenimui. Pavyzdžiui, šį mėnesį jis daugiau laiko praleido viešbučiuose nei namuose. Vaikinas prisipažinso, kad dėl nuolatos besikeičiančios gyvenimo vietos draugų ratas labai sumažėjo.
 
Mindaugas papasakojo ir apie trenerių motyvacines kalbas bei metodus, kuriais jie uždega savo komandą pergalei. Jaunas vyras prisiminė savo Ispanijos komandos trenerio naudotą metodą. „Žaidėme lemiamas rungtynes. Treneris surinko kiekvieno komandos žaidėjo pagrindinius šalies laikraščius ir sukūrė po du straipsnius mūsų gimtąja kalba: kaip atrodytų antraštės, jei mes laimėtume ir kaip atrodytų straipsnis, jei ne. Ir visus sukabino ant sienos. Taip jis leido mums susimąstyti ir pajusti bei rinktis - kurios antraštės mes norime”.
  

Žymos: NBA, mindaugas kuzminskas, Krepšinis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikelia vyras po gero vakarėlio, pasižiūri į veidrodį ir sako:
–Na va, vėl nėra kam eiti į darbą.