Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-11-14

Mirė mafijos tėvu vadintas Vidas Antonovas

  
Mirė mafijos tėvu vadintas Vidas Antonovas
© lietuvos rytas tv
Vidas Antonovas

Ketvirtadienį ligoninėje mirė Vidas Antonovas, praneša portalas Delfi. Dar visai neseniai buvo skelbiama, kad vyras serga vėžiu.

V. Antonovo žmona Rima Antonovienė su šeima išgyveno sunkumus - jos vyrui diagnozuotas vėžys. Pasak jos, viskas prasidėjo nuo slogos simptomų, tačiau vėliau paaiškėjo, jog tai buvo signalas apie rimtesnę ligą. 
„Jis mane pačią po operacijos slaugė, sakė, kad viskas gerai, praeis. Bet man ta chroninė jo sloga vis nedavė ramybės“, – portalui sakė moteris. 
 
Vėliau paaiškėjo, kad Vidas sirgo iš pirmos į antrą stadiją pereinančiu kraujo vėžiu ir cukriniu diabetu.
 
Anksčiau vyras pasakojo, jog užsiima Kefeli Du joga. Jis sakė, kad paniręs į meditaciją beveik nustoja kvėpuoti. Tuo metu lytinė energija transformuojasi į intelektą, todėl Vidas buvo protingas ir sveikas. Medituodamas jis tvirtino kvėpuojantis kaulais.
  

Žymos: Vėžys, vidas antonovas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...