Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-24

Monika Šedžiuvienė atskleidė tiesą apie griūvančią santuoką

  
Monika Šedžiuvienė atskleidė tiesą apie griūvančią santuoką M. Šedžiuvienė mano, kad skyrybų priežastis – jos noras siekti karjeros.

Ar prieš 4 metus susituokę ir vos prieš daugiau nei metus susilaukę sūnaus Monika ir Andrius Šedžiai skiriasi?

„Buvau nutarusi nekomentuoti mūsų santykių, – sako Monika Šedžiuvienė. – Nors jau kurį laiką gyvename atskirai, maniau, skyrybos gali vykti ramiai ir draugiškai, bet vargu ar tai pavyks.”, - LNK žurnalistams atviravo jauna moteris. Monika Šedžiuvienė pirmą kartą atvirai kalbėjo apie tai, kodėl išėjo iš naujų šeimos namų Šiauliuose.
Pasirodžius žiniai apie verslininko Andriaus Šedžiaus ir 16 metų jaunesnės jo žmonos, dainininkės Monikos nesutarimus ir galimas skyrybas, Andrius žurnalistams pakomentavo nežinąs, kur gyvena jo žmona, tik matantis ją Vilniuje, vakarėliuose, o sūnus su juo, Šiauliuose. Monika sako, kad tai ją įžeidė. Ji tvirtina su sūnumi persikėlusi į Vilnių ir įsikūrusi nuomojamame bute.
 
Monikos ir Andriaus istorija nuo pat jų pažinties pradžios tapo tikru žiniasklaidos saldainiu. Išsiskyręs, žurnalistų dėmesio nevengiantis tuometinis Seimo narys ir 16 metų jaunesnė, pradedanti dainininkė, dar tik baigianti mokyklą.
 
Monika sako, kad nesutarimų tarp jų būdavo visuomet, tačiau ji stengdavosi aiškintis ir atleisti. „Iš mano pusės rimtos priežasties skirtis nėra, nebent tai, kad aš noriu siekti savo karjeros“, – tvirtina Monika.
 
 
  

Žymos: Skyrybos, Andrius Šedžius, monika šedžiuvienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Brangusis, ką man pasiimti prie jūros, kad visi tiesiog išsižiotų mane pamatę?
– Rogutes.