Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-10

Moterų treneris pusnuogis viešai sušoko viliotinį

  
Moterų treneris pusnuogis viešai sušoko viliotinį
© LNK
Marto Kalendros pasirodymo akimirka.
Šįkart aš noriu susprogdinti seksualumo bombą.

Buvęs televizijos žinių vedėjas, o dabar - asmeninis moterų treneris Martas Kalendra atskleidė kitą savo pusę. Apsinuoginęs vyras šoko viliotinį ir bandė sužavėti Rūtą Ščiogolevaitę šou „Mes – vieno kraujo“ metu.

Anksčiau puikiai įsikūnijęs į scenos karalių Elvį Preslį, šįkart M.Kalendra pasirinko kardinaliai skirtingą vaidmenį ir tapo grupės „Right Said Fred“ nariu. Scenoje M.Kalendra pasirodė plikas, pusnuogis, vėliau sušoko asmeninį viliotinį komisijos narei R.Ščiogolevaitei, o galiausiai jo apnuogintą kūną ir raumenis šokėjos scenoje laistė vandeniu.
„Aš savo įvertinimu bandžiau nugesinti tą įsijautusį striptizo šokėją, kuris turbūt pasijautė, kad yra mano bičas“, - po pasirodymo kalbėjo pati R.Ščiogolevaitė.
 
„Martai, esi žiauriai talentingas žmogus, bet aš į šitą pasirodymą irgi ne iki galo įsikirtau“, - pusiau juokdamasis kalbėjo Stano.
 
„Šįkart aš noriu susprogdinti seksualumo bombą, - savo idėją komentavo M.Kalendra. - Noriu parodyti, kad moku ne tik dainuoti, bet taip pat – ir savo charizmatiškumą, kad moku šokti, judėti“.
 
„Kol dirbau žinių tarnyboje, toks darbas ir kažkokių ten bombų sprogdinimas scenoje nebuvo suderinami“, - aiškino pats laidos dalyvis. „O dabar kadangi nežinau, kiek dar pavyks išsilaikyti projekte, noriu nedelsti ir kuo greičiau parodyti viską, ką galiu“, - pridūrė jis.
 
Scenoje M.Kalendra visus pritrenkė ir ypač plastiškais bei seksualiais klubų judesiais. „Čia jau iš Dievulio gavau, o ką iš jo gauni, tuo turi dalintis su visais žmonėmis. Aš jau nuo pat vaikystės buvau labai plastiškas“, - pasakojo M.Kalendra.
 
 
  

Žymos: Šokiai, Erotika, Martas Kalendra,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...