Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-10-09

N. Bunkė apie savo buvusius vyrus: man dėl kitų moterų negaila nieko, tik imkite

  
N. Bunkė apie savo buvusius vyrus: man dėl kitų moterų negaila nieko, tik imkite
© organizatorių nuotr.
Natalija Bunkė

Šiandien TV3 „Gero vakaro šou“ laidoje viešės atlikėja, dizainerė, puokščių kūrėja Natalija Bunkė. Moteris spinduliavo žavesiu, pasitikėjimu savimi ir šmaikščiai bei atvirai pasakojo apie savo gyvenimą, naujus namus ir santykius su vyrais.

Į „Gero vakaro šou“ laidos vedėjų Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio klausimą, kaip gyveni, Natalija nė kiek nesikuklindama atsakė: „Gėda sakyt, bet žiauriai gerai gyvenu. Labai gerai. Nusipirkau pilį“, – atvirai džiaugėsi N. Bunkė.
Tačiau ne visada Natalija taip puikiai gyveno. Atlikėja papasakojo, kaip vaikystėje gyveno bendrabutyje.
 
„Iki dešimties metų gyvenau Kaune, barakėlyje su Petruška (Mantas Petruškevičius). Jis visą laiką mano barbėms nešdavo gėlių. Barakas buvo su bendra virtuve, su bendrais dušais, tai taip gyvenau dešimt metų. Paskui tėvai gavo butą. O paskui jau prakutau, su Zvonkum apsiženijau, namą nusipirkom. Bet tą namą pardavėm ir dabar pilį nusipirkau. Pilis soduose! Ir greta statysim dar vieną svečių namą“, – savo gyvenimo istoriją trumpai, bet šmaikščiai nupasakojo atlikėja.
 
„Kaip tau su tuo policininku?“ – smalsavo M. Stasiulis.
 
„Jis jau nebe policininkas. Labai geras žmogus! Baisu prisišnekėt, koks geras“, – gerų žodžių mylimajam Edgarui negailėjo Natalija.
„O turit liberalumo ribą? Kiek galima jūsų poroje?“ – toliau apie santykius klausinėjo Mindaugas.xx „Nieko negalima! Nei jam, nei man“, – griežtai atkirto moteris.
 
Ne paslaptis, kad Natalijos gyvenime buvo ne vienas vyras ir ne visi santykiai sėkmingai susiklostė, bet moteris nė apie vieną savo vyrą bloguoju nekalba.
 
„Aš visus savo vyrus myliu. Visi jie buvo geri. Jei buvo su manim, vadinasi, buvo geri. Man dėl kitų moterų negaila nieko. Tik imkite“, – apie buvusius savo, o dabar jau kitų moterų mylimus vyrus kalba N. Bunkė.
 
„Esi auksinė moteris, nuostabi“, – susižavėjimo laidos viešnia neslėpė M. Stasiulis.
 
„Tikrai taip. Ir pasiūt galiu, ir pinigų uždirbt galiu, ir pasiųst galiu taip, kad kelio ilgai nerasi“, – kvatodamasi atsakė Natalija į vedėjo komplimentą.
 
Dar daugiau įdomių detalių iš pokalbio su Natalija, jos ir Justino Jankevičiaus dizaino gebėjimų rungtis bei susitikimas su fenomenaliu dešimtmečiu dailininku Kasparu Jasu – šiandien „Gero vakaro šou“ laidoje 19.30 val. per TV3!
  

Žymos: Natalija Bunkė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Girtas žmogus bando užsėsti ant arklio, tačiau jam vis nesiseka. Tada jis pradeda prašyti pagalbos visų šventųjų iš eilės:
– Šventas Petrai, padėk! Šventas Mykolai, padėk! Šventas Grigorijau, padėk!
Pagaliau, sukaupęs visas jėgas, jis dar kartą bando, tačiau persistengia ir perskrenda į kitą arklio pusę.
– Ramiau, ramiau! –sušunka jis. – Ne visi iš karto!