Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-08-14

N. Šulijai gimtadienio išvakarės apkarto: vyras patyrė skaudžią traumą

  
N. Šulijai gimtadienio išvakarės apkarto: vyras patyrė skaudžią traumą Naglis Šulija

Rugpjūčio 13-ąją garsus TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija šventė 55-ąjį gimtadienį. Tačiau jubiliejus nebuvo labai smagus – vyras nukrito nuo kopėčių ir patyrė traumą.

„Labai labai, nepaprastai ir nuoširdžiai ačiū visiems, kurie mane šiandien sveikino su gimimo diena ar bent prisiminė. Bet jaučiu, kad reikia dėl kai ko prisipažinti. 
Sekmadienį negražiai nulėkiau nuo kopėčių – vyksta namų remonto, o tiksliau – kai ko įrengimo darbai. Pasekmė – lūžęs kulnikaulis, vizitas į Lazdynų ligoninę ir gipsas. Kol kas iki pirmadienio, o tada specialistas spręs, ką daryti toliau. Bet jau dabar aišku, kad šitas „malonumas“ greitai nesibaigs.
 
Ši trauma parodė keletą nepaprastai įdomių ir mielų dalykų. Nekalbu apie savo šeimos moteris – Giedrė ir Elžbieta nuoširdžiai stengiasi, kad man būtų lengviau ir smagiau. Dabar net ir katės ateina paguosti dažniau – o juk buvo užsiėmę savais reikalais ir (vasara juk) grįždavo namo tik pernakvoti. 
 
Kai Giedrė privežė prie Lazdynų ligoninės priimamojo, išlipau ant vienos kojos ir likau stovėti – Giedrė nuvažiavo mašinos statyti. Prilietęs sužeistąja koja žemę vos nesusmukau rėkdamas – kaip skaudėjo. Prišoko vyras ir moteris, užsimetė rankas ant pečių neprašyti ir nuvedė, kur reikia. Ačiū jiems, karmos taškai įskaityti.
 
Toliau diagnozė gipsas – bendra tvarka. Ir tada prasidėjo atradimai. Pavyzdžiui, paaiškėjo, kad laiptai, net nedidelis bordiūras yra misija neįmanoma, kaip neįgalieji juos įveikia, man visai neaišku. 20 metrų su ramentais prie poliklinikos – toks prakaitą spaudžiantis dalykas, kokio per sporto treniruotes seniai nepatyriau.
Visgi toliau – įdomiau. Mėginote dantis valytis stovėdami ant vienos kojos? Arba skustis? Pasirodo, visai nieko, net įdomu. Su apsirengimu sunkiau – kelnės kol kas atkrinta, lieka šortai, gerai, kad vasara. Reikia leistis kraują skystinančius vaistus – seselė parodė kaip, jau įvaldyta – tereikia pilvo odą tinkamai suimti, bakst – ir baigta. Ir vizitas į kirpyklą visai įmanomas – kirpėja ištraukė stalčių kojai užkelti, ir viskas ok, šukuosena yra. 
 
Ir ko dar mano koja išmokys ar parodys – niekas nežino. Bet neabejoju, kad tai bus gražūs, smagūs ir malonūs dalykai. Nuo šiol viskas gali būti tik geriau. Nuoširdžiai jūsų, Naglis“, – feisbuke rašė žinomas
vyras.
 
  

Žymos: Naglis Šulija, Trauma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga du šunys per dykumą. Vienas sako:
– Jei nerasiu kampo, apsišlapinsiu!