Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-22

Natalija Bunkė: „Vyras priekaištavo, santuoka griuvo, ant rankų buvo mažas sūnus, o aš neturėjau net kam paskambinti...“

  
Natalija Bunkė: „Vyras priekaištavo, santuoka griuvo, ant rankų buvo mažas sūnus, o aš neturėjau net kam paskambinti...“ Natalija Bunkė prisiminė akimirkas, kai buvo tikrai sunku.

„Mano vaikui buvo 4 mėnesiai, mačiau, kad santuoka griuvo, vyras ėdė kiekviename žingsnyje, kad su tokia kaip aš niekas nenori bendrauti, net sesuo nusisuko... O aš net negalėjau paskambinti ir pasiguosti iki tol artimiausiam savo žmogui – sesei“, - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ verkdama pasakojo dainininkė Natalija Bunkė.

Lietuvoje populiari moteris prisiminė akimirkas, kai buvo tik ką tapusi mama, susipykusi su vienintele seserimi Kristina, o santuokoje prasidėjo nesutarimai su vyru ir sūnaus Kristupo tėčiu.
Natalija ir jos sesuo Kristina šį pirmadienio vakarą bus kaip niekada atviros: papasakos ir apie sunkiausias gyvenimo akimirkas, ir apie meilės paieškas, ir naujo bendro verslą, ir apie sėkmę pritraukiančių akimirkų kūrimą.
 
„Jei mums nelabai sekasi meilėje, gal pasiseks versle“, - dabar šypsosi abi garsios seserys, pamiršusios nesutarimus ir nusprendusios vėl dirbti kartu. Tinginyste ir idėjų stygiumi seserų Ivanovų neapkaltinsi.
 
Vos prieš kelias savaites Natalija ir Kristina paskelbė pradedančios naują verslą – gaminti ir prekiauti apyrankėmis, skirtomis tiems, kurie nori privilioti laimę, meilę, pinigų, išsaugoti draugystę ar sukurti darnią šeimą.
 
Ar seserims verta vėl dirbti kartu, juk prieš penkerius metus Natalija ir Kristina susipyko dėl dainų ir pinigų, ir, išsiskyrė, rodės, ilgam.
 
 
  

Žymos: Natalija Bunkė, Danielius Bunkus, Kristina Ivanova

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Turguje:
– Kodėl šitas viščiukas toks mažas? Jame visai nėra mėsos! Ar vertėjo jį pjauti?
– O mes jo ir nepjovėm, jis pats numirė!