Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-01

Natalijos Bunkės sūnus atvirai papasakojo apie mamos nuodėmes

  
Natalijos Bunkės sūnus atvirai papasakojo apie mamos nuodėmes
© TV3
Natalija Bunkė su sūnumi.

Grupės „Yva“ lyderė Natalija Bunkė jau susitaikė, kad jos asmeninis gyvenimas viešai narstomas po kaulelį. Santuokos, skyrybos, nepavykę santykiai – apie tai kalba visa Lietuva, o pati Natalija daugelį dalykų nuleidžia juokais ir kartais pati iš savęs pasišaipo.

Tačiau televizijos laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėja buvo šokiruota. Penkiamečio sūnaus Kristupo pasakojimai laidos vedėjus ir Nataliją privertė griebtis už galvų. Pokalbį su laidos vedėjais Justinu Jankevičiumi ir Mindaugu Stasiuliu Natalija pradėjo provokuodama: „Kas atsitinka vyrams, kuriems arti 40? Kodėl jie renkasi jaunesnes moteris? Todėl, kad jaunesnės pigiau kainuoja. Joms mažiau reikia: botokso nereikia tiek daug leisti“.
Mindaugui Stasiuliui pridūrus, kad jaunesnėms moterims reikia ir mažiau medžiagos drabužiams, Natalija prisiminė savo pirmą sceninį kostiumą, kaip pati sakė, „su puse sijono“.
 
Į studiją įžengęs Natalijos sūnus Kristupas, atskleidė ne tik tai, kokias gėles mėgsta mama, kas ją labiausiai pykdo ir džiugina, bet papasakojo istoriją apie vaikų namus, po kurios laidos vedėjai pagrasino Natalijai socialinėmis tarnybomis.
 
 
  

Žymos: Šeima,, Natalija Bunkė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“