Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-10-04

Norvilų atostogos: Renata mėgaujasi prabanga, o Deivis prižiūri vaikus

  
Norvilų atostogos: Renata mėgaujasi prabanga, o Deivis prižiūri vaikus
© LNK
Renata ir Deivis Norvilai

Šeštadienį 17.25 val. LNK eteryje pradedama rodyti nauja laida apie garsių Lietuvos šeimų atostogas užsienyje „Kelionių panorama“. Atostogų metu šeimas ne tik nuolatos seks filmavimo kameros, bet ir jie patys filmuos videodienoraščius, tad bus galima išvysti žinomų šeimų atostogas be jokių pagražinimų.

Laidoje bus rodoma, kaip žvaigždės atostogauja: kokiame viešbutyje apsigyvena, kaip pramogauja, kokie jų tarpusavio santykiai, kaip jie atrodo ryte be makiažo. Garsenybių atostogas žiūrovai galės stebėti nuo oro uosto Lietuvoje iki naktinių linksmybių kurorte.
Pirmoji projekto šeima – Deivis ir Renata Norvilai, kartu gyvenantys jau daugiau nei dešimtmetį. Jie augina tris vaikus: šešiolikmetę Vanesą, aštuonerių Emilį ir dvejų metukų Rėjų. Populiarių atlikėjų pora viešai neskalbia savo šeimos skalbinių, ši šeima nėra ta, kurią būtų galima stebėti socialiniuose tinkluose: atlikėjai neplatina savo pusryčių, šeimos išvykų ar pramogų nuotraukų, asmeninį gyvenimą, pasilieka tik sau.
 
Tačiau apsilankymas žinomos šeimos namuose nebuvo atsitiktinis. Jau netrukus į jų namų duris pasibeldžia svečias, kuris turi netikėtą pasiūlymą: „Kelionių panorama“ ir kelionių organizatorius „Tui“ dovanoja avantiūrą – jau rytoj kviečiame skristi į Turkiją, į prabangų 5 žvaigždučių viešbutį ant jūros kranto „Calista Luxury Resort“, – žinomai šeimai pasiūlymą pristato „Kelionių panoramos“ vadovė Kristina Graužinienė.
 
Tačiau Deivio ir Renatos šeimos Turkijoje laukia ne tik prabangus viešbutis, bet ir užduotis – jiems buvo įteiktas telefonas, kuriuo tarsi dienoraštyje visą dieną jie turės fiksuoti savo atostogų akimirkas. O atostogų pabaigoje visi LNK žiūrovai galės įvertinti, ar žinomos poros santykių eksperimentas pavyko. Deiviui ir Renatai reikėjo greitai apsispręsti, Deivis nedvejodamas sutiko. Vėliau interviu metu dainininkas prisipažins, kad mėgsta tokįekspromtą: „Jis gyvenimui suteikia žavesio, priimčiau tokius iššūkius nors ir kiekvieną dieną.“ O Renata – priešingai, labai nemėgsta netikėtumų, jai viskas turi būti suplanuota bei iš anksto aišku.
 
Šeima prisipažįsta, kad buities rūpesčiai gula ant Renatos pečių: vaikai, maistas, skalbiniai – tai Renatos kasdienybė. Tačiau interviu metu lyg juokaujant Renatos ištarti žodžiai „Aš atostogauti skrisiu, o tu su vaikais – varlinuke sėdėsi“, Deivio nelaimei, taps pranašiški. Tik atvykus į Turkiją, Deiviui teko nelengvas iššūkis – jis privalėjo perimti visus žmonos rūpesčius ir dienas leisti su vaikais, o Renata galėjo tiesiog lepintis visais atostogų teikiamais malonumais.
„Čia skyrybų proceso pradžia“,– atostogų pradžią komentavo Deivis.
 
Stebėti žinomų Lietuvos šeimų atostogų akimirkas galėsite šeštadieniais 17.25 val. per LNK.
  

Žymos: Atostogos, Renata ir Deivis Norvilai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Anglas, prancūzas ir rusas muziejuje žiūri į Adomo ir Ievos paveikslą rojuje.
Anglas:
– Tik pažiūrėkit, kokie jie ramūs, susikaupę, orūs... tikri britai!
Prancūzas:
– Negali būti, jie nuogi ir tokie gražūs – aišku, kad prancūzai!
Rusas:
– Nesąmonė! Jie rusai. Neturi drabužių, neturi pastogės, valgyti teturi vieną obuolį ir įsitikinę, kad gyvena rojuje.