Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-02-06

O. Pikul-Jasaitienė prakalbo apie santykius su vyru: išmokau peržengti savo ego

  
O. Pikul-Jasaitienė prakalbo apie santykius su vyru: išmokau peržengti savo ego
© Asmeninio albumo nuotr.

„Jūs neįsivaizduojate, kaip mums nesvarbu, kas ką kalba... Mes gyvename savo gyvenimą. Supratome ir išmokome vieną dalyką – ne tėvai mums reguliuos gyvenimą, ne draugai ir ne komentatoriai. Tiesą pasakius, man nusispjauti, ką komentatoriai kalba, nes mano gyvenimui tai neturi įtakos“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki..“ teigs vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė.

Oksana pasakos ir taip per didelę duoklę atidavusi viešumui tuomet, kai vos prieš metus jos ir vyro pavardės mirgėjo interneto portalų antraštėse ar televizijos laidose. Prieš metus grėsus skyryboms, šiandien Oksana sako vėl galinti džiaugtis meile ir ramybe šeimoje.
„Gavome gerą pamoką, kaip turėtume elgtis šeimoje. Nesakau, kad taip bus iki gyvenimo pabaigos. Aš labai to noriu ir tikiuosi, bet gyvenimas toks slidus reikalas...“ – sakys O. Pikul-Jasaitienė. Susitaikyti ir nesiskirti, pasak moters, buvo bendras sprendimas po ilgų pokalbių su sutuoktiniu, krepšininku Simu Jasaičiu. Prieš beveik mėnesį 35-ojo gimtadienio proga Oksana įgyvendino ir vieną didžiausių savo svajonių, kuriai taupė beveik pusę gyvenimo. Nusipirko naujutėlaites patalpas, kuriose jau vasarą atvers „Grožio namus“ – nuosavą saloną.
 
Dėl jo atsisakė gimtadienio šventės. Tiesa, draugai ją surengė slapta. „Daugumai kilo klausimas, ar tik Oksana nesilaukia, kad nenori, negali švęsti, nes blogai jaučiasi... Galiu pasakyti: taip, aš turiu kūdikį, tai yra mano naujas verslas – grožio studija...“ – teigs O. Pikul-Jasaitienė.
  

Žymos: Simas Jasaitis, Oksana Pikul-Jasaitienė, meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mergaite, galiu jus palydėti?

– Žvilgsniu, jaunuoli, tik žvilgsniu...