Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi   |   2018-05-11

Oksana Pikul sugauta su nauju mylimuoju?

  
Oksana Pikul sugauta su nauju mylimuoju?
© Oksanos Pikul-Jasaitienės asmeninio arch. nuotr.

Penktadienio popietę iš Kipro grįžusi atlikėja Oksana Pikul buvo pastebėta Vilniaus oro uoste, kur jos laukė paparacai. Tiesa, kaip skelbiama lrytas.lt, ji iš trumpų atostogų atskrido ne viena, o su verslininku Vaidu Akramavičiumi.

Pora fotografų sulaukti nesitikėjo, todėl ėmė slapstytis, o iš oro uosto nuskubėjo pro skirtingus išėjimus, rašoma lrytas.lt. DELFI susisiekus su pačia atlikėja, ji tokias kalbas neigė ir tik nusijuokė.
„Telemundo presenta. Jie turėtų būti budresni ir tuomet sudėti visas nuotraukas su žmonėmis, su kuriais apskritai bendravau. Tiesą pasakius, man buvo labiau tikėtina, kad su Vaidu Baumila mane įdės, nes tuo pačiu lėktuvu skridome. Visgi nusprendė prie kito vyro mane prikabinti. Susitikus kažkur pažįstamus argi negali pasisveikinti? Va, jums ir atsakymas. Man tai juokinga, kad žmonės bando mane pričiupti“, - sakė Oksana.
 
„Pasirodo, prie manęs dabar gali betkokį vyrą klijuoti, tad vyrai, būkite atsargūs, nes teks vėliau aiškintis“, - perspėjo ji.
 
 
Išvydusi teiginį, kad Kipre ji ilsėjosi ne su drauge, o su V. Akramavičiumi, Oksana nė kiek nesusinervino ir teigė, kad tai apskritai komiška situacija.
 
„Juokas ir tiek. Juokingi tie žmonės, eina, fotografuoja, žiūri su kuo susitinki, su kuo kalbi. Aš tai nusijuokiau tą straipsnį atsidariusi. Su daug žmonių kalbėjausi ir jei dabar prie kiekvieno mane pirš, tai jau atleiskite“, - teigė skyrybų dramą išgyvenanti moteris.
 
Paklausta ar jos gyvenime apskritai egzistuoja vyras vardu Vaidas, dainininkė neslėpė, kad tokių žmonių ji pažįsta ne vieną.
„Pas mane yra daug pažįstamų. Ir įvairių. Laukite tęsinio, nes dar su kuo nors nufotografuos. Nieko tokio, aš mielai dalyvauju šiame seriale“, - nusijuokė pašnekovė.
 
 
 
 
Šaltinis: Delfi.lt
 
  

Žymos: Oksana Pikul-Jasaitienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mažylis prieina prie policininko ir klausia:
– Dėde, sakykite, kam jūsų kepurei reikalingas dirželis?
Policininkas:
– Na, jei pučia labai stiprus vėjas, kad kepurės nenupūstų.
Mažylis:
– O man tėtė sakė, jis reikalingas, kai švilpiate, kad jums žandai neplyštų...