Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2019-09-12

Po vasaros į Seimą A. Gaidžiūnas grįžo su nauju BMW: jis vienintelis toks Lietuvoje

  
Po vasaros į Seimą A. Gaidžiūnas grįžo su nauju BMW: jis vienintelis toks Lietuvoje
© Karolis Kavolėlis/Fotobankas
Aurimas Gaidžiūnas

Vasaros atostogos baigėsi ne tik eiliniams lietuviams, bet ir tautos išrinktiesiems – Seimo nariams. Po atostogų parlamentaras Aurimas Gaidžiūnas atvyko su naujutėlaičiu BMW X7 automobiliu, kurio pigiausias modelis kainuoja apie 97 tūkst. eurų.

Seimo narys LNK laidos KK2 žurnalistams pasakos esąs labai patenkintas naujuoju pirkiniu. Automobilyje labai daug naujų technologijų – viskas valdoma rankų judesiais, net nereikia spaudinėti jokių mygtukų.
„Man patinka BMW, kiekvienas turi savo mėgstamą automobilį, tai mūsų šeimoje mėgstamas yra BMW“, – pasakos A. Gaidžiūnas.
 
Kiti Seimo nariai pavydi Aurimui jo automobilio. „Pavydžiu, nes vienintelis Lietuvoje, kuris tokiu automobiliu važinėja. Bent jau tikrai buvo, kai pirko“, – kalbės ministras Kęstutis Mažeika.
 
O Petras Čimbaras Aurimą vadins Baisogalos oligarchu: „Jis – Baisogalos oligarchas. Čia negaliu lygintis su tokiu oligarchu.“
 
Bet A. Gaidžiūnas nėra vienintelis, kuris vasaros metu įsigijo naują automobilį. Agnė Bilotaitė taip pat į darbą atriedėjo nauju „Land Rover“ markės automobiliu. Anksčiau Seimo narė važinėjo su nebrangiu „Opel“ markės automobiliu, tačiau naujojo pirkinio kaina gali siekti ir 60 tūkst. eurų, oficialiai tai yra Agnės gyvenimo draugo Ginto Petraus automobilis.
 
„Čia yra vyro automobilis, kartais leidžia pasinaudoti“, – paaiškins A. Bilotaitė.
 
Visą reportažą apie naujutėlį A. Gaidžiūno BMW žiūrėkite šį ketvirtadienio vakarą populiarioje laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK su Keite Arai, Juste Žičkute ir Tomu Ališausku.
  

Žymos: LNK, laida, Aurimas Gaidžiūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja traukinyje trys vyriškiai. Vienas sako:
- Mano žmona būdama nėščia skaitė knygą „Du kapitonai" ir gimė du berniukai.
- Taip, taip, maniškė irgi būdama nėščia skaitė knygą „Trys muškietininkai" ir gimė trys sūnūs.
Trečiasis pabalo ir paprašė stiklinės vandens.
- Kas tau? Gal bloga?
- Mano žmona nėščia jau 9 mėnuo ir skaito knygą „Alibaba ir 40 plėšikų".