Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-02

Populiaraus šou dalyvis išvedė iš kantrybės S.Urbonavičių-Samą

  
Populiaraus šou dalyvis išvedė iš kantrybės S.Urbonavičių-Samą
© TV3
Jonas Palionis
Jūs nuėjote į kioskelį, pigiai nusipirkote visus šiuos „bajeriukus“… Čia ne magija, čia yra siaubas.

Sekmadienį prie televizijos ekranų žiūrovus sukvies neprilygstamieji „Lietuvos talentai“. Populiariame šou pasirodys apie šlovę ir pripažinimą svajojantys žmonės. Vienas iš tokių – 37 metų vilnietis Jonas Palionis.

Apie pasisekimą projekte svajojantis vyras – dar vienas iliuzijos meno atstovas, kuris burtais ir fokusais ketina nustebinti reikliuosius teisėjus. „Iliuzija yra nekalta žmonių apgaulė. Aš juos priverčiu vėl pasijusti vaikais“, – laidoje pasakos J. Palionis. Magija vyrą sužavėjo dar vaikystėje tėvams parodžius paprastą fokusą.
Dabar magija yra pagrindinis J. Palionio užsiėmimas. Kai kuriuos fokusus iliuzionistas demonstruoja kartu su savo žmona. „Galiu pradanginti, persmeigti su peiliais, o ji vėl atsiranda sveika“, – džiaugsis „Lietuvos talentų“ dalyvis. Nustebinti ir nekaltai apgauti „Lietuvos talentų“ teisėjus yra pagrindinis vyro tikslas.
 
Pirmasis X paspaus Saulius Urbonavičius-Samas, netrukus ir visi kiti teisėjai. „Žinote, Jonai, aš paspaudžiau mygtuką todėl, kad aš norėjau išgelbėti nuo snaudulio visus žiūrovus. Visą numerį publika nei juokėsi, nei plojo audringai. Jei žmonės nereaguoja, kažkas yra blogai“, – sakys Dalia Ibelhauptaitė.
 
„Gerbiamas Jonai, negi jūs galvojate, kad mes idiotai? Jūs nuėjote į kioskelį, pigiai nusipirkote visus šiuos „bajeriukus“… Čia ne magija, čia yra siaubas. Tai yra liūdesys: sena muzika, senas pateikimas… Visa tai atrodo pigu. Šioje scenoje mes matėme kur kas šiuolaikiškesnių magų, kurie iš tiesų nustebina, mus apgauna. O čia... kioskelis“, – kritikos mago rekvizitui ir pasirodymui negailės S. Urbonavičius-Samas.
 
„Gal galima ir su nebrangiu daiktu sukurti tikrą iliuziją ir šou. Jūs buvote išsigandęs, nepatyręs. Magas turi pakerėti mus, kad nesimatytų, kur tie daiktai pirkti“, – sakys Ilona Balsytė. Na, o orų guru Nagliui Šulijai patiks tai, kad J. Palionis triukus demonstruos be pertraukos, tačiau vieną priekaištą teisėjas dalyviui turės. „Niekaip negalėjau atsikratyti įspūdžio, kad aš jau tai mačiau“, – sakys N. Šulija.
 
 
  

Žymos: Šou, magija, Dalia Ibelhauptaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prie arabų šeicho rūmų sustoja autobusas, pilnas pagyvenusių moteriškių. Šeichas klausia savo sekretoriaus:
– Turistai?
Sekretorius:
– Ne. Čia jūsų uošvės atvažiavo į svečius.