Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-11-09

Restorano veidu tapusi Asta Valentaitė tviska prabanga (foto)

  
Restorano veidu tapusi Asta Valentaitė tviska prabanga (foto)
© Irmanto Gintalo nuotr.
Reklaminiame klipe A. Valentaitė atrodo įspūdingai.
Asta pasipuošė itin efektingai, o jos drabužiai vėliau buvo aptarinėjami pramogų pasauliu besidominčių žmonių.

Praėjusią savaitę Lietuvos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad viena dailiausių šalies moterų Asta Valentaitė įsiamžino su unikaliu „Rolls Royce“ automobiliu ir pasipuošusi efektingais vardiniais drabužiais. Moteris tuo metu mėtė pėdas ir neatskleidė, kokioje fotosesijoje ir filmavime dalyvavo.

Dabar Asta paatviravo – ji tapo naujo, dar šiemet Vilniuje atsidarysiančio restorano ir baro reklaminiu veidu.
Asta – itin geidžiamas pramogų pasaulio veidas, su kuriuo bendradarbiauti pageidauja daugelis verslo įmonių, tačiau žavioji stilistė kruopščiai atsirenka, ką reklamuoti ir su kuo sieti savo vardą.
 
„Man artimas pramogų pasaulis, laisvalaikiu esu socialiai aktyvi. Man patinka gardžiai pavalgyti ir gerai praleisti laiką kokybiškoje aplinkoje“, - sako reklaminiu veidu tapusi Asta.
 
Moteris jau įsiamžino reklaminėje naujojo restorano ir baro įvaizdinėje fotosesijoje. Taip pat susuktas ir reklaminis vaizdo klipas.
 
Primename, kad įvaizdinėje fotosesijoje, vykusioje prieš kelias savaites, Asta pasipuošė itin efektingai, o jos drabužiai vėliau buvo aptarinėjami pramogų pasauliu besidominčių žmonių. A.Valentaitė filmavimo ir fotosesijos metu vilkėjo Christian Dior mados namų lateksines kelnes iš pačios naujausios kolekcijos. Šalia šių bordo spalvos kelnių priderino prabangius aukštakulnius ir iš „Givenchy“ mados namų dovanų gautą kailinę liemenę.
 
Yra suplanuota, kad duris naujoji kokybiško pasilinksminimo vieta atvers dar šįmet, gruodžio mėnesį.
 
Šiuo metu ten vyksta įrengimo darbai, o unikaliu restorano ir baro interjeru rūpinasi daugiau nei 20 žmonių komanda, tarp kurių dizaino meistrai iš Jungtinių Amerikos valstijų, Niujorko bei baldų dizaineriai iš Italijai priklausančios Sicilijos salos. Šiuo metu baigiamas tvirtinti restorano valgiaraštis ir kuriama naktinė programa.
Irmanto Gintalo nuotr. Irmanto Gintalo nuotr.
Irmanto Gintalo nuotr. Irmanto Gintalo nuotr.
Irmanto Gintalo nuotr. Irmanto Gintalo nuotr.
Irmanto Gintalo nuotr. Irmanto Gintalo nuotr.
  

Žymos: Prabanga, asta valentaitė, reklaminis veidas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“