Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-12-12

Ringo mergaitės ir jos sužadėtinio meilė įsiplieskė fotosesijos metu

  
Ringo mergaitės ir jos sužadėtinio meilė įsiplieskė fotosesijos metu Aurimas atskleidė, kad sužadėtuvių žiedas buvo kainavo tiek pat, kiek automobilis.

Visai neseniai vienai seksualiausių Lietuvos moterų, bušido mergaitei klaipėdietei Simonai Kateivaitei viešai pasipiršo jos draugas, verslininkas Aurimas Buikys. Mylimasis tai padarė ypač išradingai – merginos rankos paprašė priklaupęs ringe stebint šimtams žiūrovų.

„Šokas, buvau labai nustebinta. Nesitikėjau, kad būtent šis renginys bus toks ypatingas man“, - LNK žurnalistams pasakojo S. Kateivaitė. Išvydusi mylimąjį ringe, gražuolė iš laimės apsiverkė.
„Stoviu užkulisiuose, tuoj įsijungs muzika ir pradėsiu lipti. Dažniausiai nesijaudinu, bet tada jaudinausi. Galvojau, ar gerai darau. Gal reikėjo šiek tiek paprasčiau visa tai padaryti? Bet kai jau stovi su puokšte, su žiedu kišenėje, kai jau visi organizatoriai žiūri į tave... Pradėjau lipti laiptais, viskas pasimiršo, išėjo idealiai“, - ypatingą dieną prisiminė S.Kateivaitės mylimasis Aurimas.
 
Aurimas atskleidė, kad sužadėtuvių žiedas buvo brangus. „Šnekant apie pinigus, vieniems brangus, kitiems galbūt labai brangus. Man brangus, už tos pinigus automobilį galima nupirkti“.
 
Aurimo ir Simonos draugystė įsiplieskė vienos fotosesijos metu. „Buvau modelis, o jis prabangaus automobilio savininkas. Ir po kelių savaičių sulaukiau iš jo žinutės“, - santykių pradžią prisiminė S. Kateivaitė.
 
 
  

Žymos: sužadėtuvės, Simona Kateivaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonos SMS vyrui: „Išėjau, kur pasiuntei. Elgiuosi, kaip išvadinai. Ir kodėl anksčiau tavęs nepaklausiau?!“