Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-25

Rygoje Joninių naktį sumuštas Edvardas Žičkus

  
Rygoje Joninių naktį sumuštas Edvardas Žičkus
© Facebook nuotr.
E. Žičkus patyrė nedidelius sužalojimus, bet ne jie vyrą skaudina labiausiai.
Nuskeltas dantis, šiek tiek prakirsta lūpa, skaudantis žandikaulis ir kažkiek užgauta siela

Savaitgalį Latvijos sostinėje sumuštas žinomas Lietuvos prodiuseris ir televizijos laidų vedėjas Edvardas Žičkus. Jo teigimu, smurtautojai kumščius į darbą paleido dėl svečių tautybės.

Apie šį smurto atvejį pranešė pats E. Žičkus savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, užpuolikus pavadinęs „gorilomis“ ir nusistebėjęs aplinkinių abejingumu. Pasak vyro, nukentėjo ne tik jis, bet ir jo draugai, tarp kurių buvo moteris – nuo vietinių chuliganų kliuvo ir jai.
Birželio 24-osios nakties įvykius Rygoje E. Žičkus aprašė taip:
 
„Kaip apie tai parašyti... nežinau. Ar reikia? Ilgai galvojau. Manau, gal reikia. Vakar diena. Ji buvo tobula, nes latviai Jonines švenčia dar smagiau, nei mes. Žinoma, mano nepakartojami draugai prie to smagumo irgi prisidėjo.
 
Nuskeltas dantis, šiek tiek prakirsta lūpa, skaudantis žandikaulis ir kažkiek užgauta siela. Kas nutiko? Net sunku "nupiešti" tą situaciją. Užkliuvom vien dėl... tautybės... Kelios gorilos daužė per veidą, spardė, mušo net moterį. Bet marozų yra visur.
 
Ir ne apie juos noriu parašyt, o apie abejingumą greta buvusių žmonių. O jų tikrai iki užpuolimo akimirkos netrūko. O tada – visi pabėgo, šoko į mašinas, lėkė pro duris. Niekas nereagavo, nepadėjo, nekvietė policijos. Vienok, pats Rygos centras... Liūdna. Ne dėl skausmo, o dėl žmogiškumo nebuvimo. Prieš kelis mėnesius Varšuvoje su draugais puolėm ginti mušamo vyro, o ten ir lazdos dalyvavo, ir kumščiai, bet gynėm, nes kitaip negalima. Manau, kad visi neleistume skriausti kito mūsų akivaizdoj, bet, pasirodo, abejingumas būna stipresnis smūgis, nei kulokas. O juk taip tikrai neturėtų būti. NEBŪKIM ABEJINGI!!!“
  

Žymos: Ryga, Smurtas, edvardas žičkus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuvio milijonieriaus dukra pažindina tėvą su nauju vaikinu. Tėvas:
– Butą turi?
Vaikinas:
– Jeigu dievas duos, tai bus ir butas…
– Mašiną turi?
– Duos dievas, bus ir mašina…
– O darbą bent turi?..
– Dievas duos – bus ir darbas.
Vakare dukra klausia tėvo:
– Tėti, tai kaip tau jis?
– Na, kvailokas, bet man patiko, kaip jis mane vadina!