Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   klubas.lt   |   2015-07-16

Šedžiai neapsisprendžia: skirtis ar ne?

  
Šedžiai neapsisprendžia: skirtis ar ne?
© Facebook.com 
Pora santuokoje pragyveno vos dvejus metus.

Prieš savaitę Lietuvą apskriejo žinia – Monika ir Andrius Šedžiai skiriasi. Gandai apie netobulus šeimos santykius pradėjo sklisti tada, kai Monika persikėlė gyventi į Vilnių viena. Pora primygtinai neigė bet kokias kalbas apie skyrybas ir tvirtino, kad jų santuoka – tobula.

Televizijos laidoje M. Šedžiuvienė pasakojo apie santuoką ir gyvenimą su turtuoliu bei teigė, kad visa – tarsi svajonės išsipildymas. Klubas.lt portale cituojami žurnalistams išsakyti moters žodžiai: „Geras vyras. Tokių metų tokį vyrą gauti – svajonė. Ir nieko nesigailiu. Reikia gailėtis to, ko nepadarei, o gailėtis ką padarei būtų mažų mažiausiai kvaila.“
Praėjus vos keletui dienų po laidos pasirodymo eteryje verslininkas A. Šedžius ir M. Šedžiuvienė, 2013 metais atšokę savo vestuves, kreipėsi į teismą dėl skyrybų. Teismo atstovė patvirtino, kad santuoka bus nutraukta abiejų sutuoktinių bendru sutikimu.
 
Dvejojančių dėl poros ateities niekada netrūko: vieni skaičiavo, kiek laiko ši pora išbus kartu, kiti svarstė, kodėl šešiolika metų už savo vyrą jaunesnė mergina ištekėjo už kartą išsiskyrusio ir tris vaikus turinčio vyro.
 
Vos žinia apie Šedžių sprendimą skirtis apskriejo žiniasklaidos priemones, su ja dar susitaikyti nespėję skaitytojai išgirdo kitą žinią – Monika ir Andrius nusprendė išsaugoti santuoką ir iš teismo atsiėmė skyrybų dokumentus.
 
  

Žymos: Skyrybos, Šedžiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi žolės prisirūkęs narkomanas prieš veidrodį ir stebisi:
– Ir ten aš... Ir čia aš...
Tuo metu pasigirsta durų skambutis.
– Kas ten?
– Aš!
– Va, ir ten aš...