Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-04-03

„SEL“ tarptautinę karjerą pradės Londone

  
„SEL“ tarptautinę karjerą pradės Londone
© Aldas Ten
„Selas“ pasižadėjo rugsėjo 5 d. koncertuoti „O2 arenoje“.
Galiu pasigirt, esu pirmas lietuvis, kuris Londone rugsėjo 5 d. pasirodys „O2 Academy“ salėje, todėl prašau mane palaikyti.

Prieš porą savaičių viešai pranešęs apie nutraukiamą muzikinę karjerą „SEL“ lyderis Egidijus Dragūnas, regis, persigalvojo. Šią savaitę atlikėjas pranešė sėkmingai žengiantis link tarptautinės karjeros ir pasaulinės šlovės.

Pasak E. Dragūno, apie jo išplaukimą į platesnius vandenis netrukus sužinos visi. Tokią informaciją dainininkas paskelbė savo asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.
„Labas. Šiom dienom aš žengiau dar trejetą žingsnių savo pasaulinės karjeros link. Vakar aš nusifotografavau vieno garsiausių pasaulio žurnalų viršeliui, jis pasirodys jau šį mėnesį, tegul tai lieka maža intriga. Antra, manau, per porą savaičių jūs išgirsite pirmąjį muzikinį kūrinį, kuris bus skirtas viso pasaulio auditorijai. Ir trečia, gaunu daug laiškų, ar bus mūsų atsisveikinimo koncertas Londone. Noriu tvirtai pareikšti, kad jis bus, tik jis bus ne atsisveikinimo, o mano naujos karjeros pradžia. Galiu pasigirt, esu pirmas lietuvis, kuris Londone rugsėjo 5 d. pasirodys „O2 Academy“ salėje, todėl prašau mane palaikyti. Liepos 4 d. būsiu Klaipėdoje ir atsisveikinsiu su šiuo miestu. Žmonių antplūdis bus neįtikėtinas, ar jau turi bilietus?“, - rašė E. Dragūnas.
 
 
  

Žymos: Muzika, Egidijus Dragūnas, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ateina jaunas vyrukas išpažinties ir sako kunigėliui:
– Oi, kunigėli, nusidėjau! Net nežinau, kaip čia jums pasakyti.
– Sakyk, sūneli, kas yra, ir nebijok – viskas liks tik tarp mūsų!
– Kunigėli, mergą išvedžiau iš kelio...
– Taigi labai gerai, sūnau, nes dar būtų mašina suvažinėjus! – atsako patenkintas kunigėlis.