Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-17

Skiriasi aktorius Audrius Bružas ir dainininkė Šorena

  
Skiriasi aktorius Audrius Bružas ir dainininkė Šorena
© BNS nuotr.
Audrius ir Šorena susituokę buvo septynerius metus.

Byra dar viena įžymybių santuoka. Aktorius Audrius Bružas ir dainininkė Šorena Džaniašvili teismui pateikė prašymus nutraukti santuoką.

Nors kalbos apie žinomų žmonių skyrybas pasklido dar praėjusiais metais, į teismą pora nusprendė kreiptis tik dabar.
Vilniaus miesto apylinkės teismui pateiktame prašyme pažymėta, kas skyrybų siekiama dėl sutuoktinio kaltės.
 
Kaip pranešė „Delfi”, skyrybų proceso metu taip pat turėtų būti nustatyta ir vaiko gyvenamosios vietos bei išlaikymo sąlygos, padalintas turtas.
 
37-erių Audrius ir 28-erių Šorena slaptai susituokė prieš septynerius metus, kartu augina beveik penkerių sūnų. Pora asmeninį gyvenimą visada laikė paslaptyje ir sunkiu metu atsisakė komentuoti skyrybų detales.
 
 
  

Žymos: Skyrybos, Audrius Bružas, Šorena Džaniašvili

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“