Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   delfi.lt   |   2016-12-08

Teismas nepatenkino S. Jasaičio prašymo

  
Teismas nepatenkino S. Jasaičio prašymo
© flickr.com
S. Jasaitis ir toliau privalės mokėti tokią pat sumą už sūnaus išlaikymą.
Šiuo metu jis negali mokėti tokios sumos.

Vilniaus Aukščiausiasis Teismas nesutiko patenkinti krepšininko Simo Jasaičio prašymo sumažinti išlaikymą savo sūnui, kuris gyvena su jo buvusia žmonai Vaida Jasaitiene.

 Krepšininkas Simas Jasaitis, kuris yra susituokęs su dainininkę Oksana Pikul-Jasaitiene ir augina su ja sūnų, teismui aiškino, jog šiuo metu jo pajamos yra sumažėjusios ir prašė sumažinti jo kas mėnesį vaikui mokamas išmokas.
Prieš trejus metus teismas nusprendė, jog krepšininkas Simas Jasaitis už savo vaikymo išlaikymą kiekvieną mėnesį turi mokėti 1300 eurų. Pasak krepšininko, šiuo metu jis negali mokėti tokios sumos, mat jo pajamos sumažėjo ir gimė antras vaikas. Be to, krepšininkui kilo abejonių, ar visi jo sumokami pinigai yra skiriami vaiko reikmėms. Tuo tarpu Vaida Jasaitienė nesutiko su buvusio vyro prašymu.
 
Trečiadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismas nusprendė, jog Simas Jasaitis ir toliau privalės mokėti tokią pačią sumą už vaiko išlaikymą.
 
Nepasitenkinimą tokiu sprendimu netrukus viešai pareiškė dabartinė krepšininko žmona ir Oksana Pikul-Jasaitienė.
 
„Gerbiu Lietuvos teismus ir Lietuvos įstatymus, bet tikrai keista, kad teismas neatsižvelgė į tėvelio prašymą peržiūrėti ir pateikti motinos išlaidų ataskaitas, kur naudojamos vaiko lėšos
Aš užsidirbsiu savo vaikui ir savo šeimos poreikiams, o ne svetimos moters naujam rankinukui, suknelei į eilinį „aukštuomenės“ balių“, – savo „Facebook“ paskyroje pareiškė moteris, kartu su S. Jasaičiu auginanti sūnų.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Skyrybos, Lietuvos įžymybės, sūnus, krešininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.