Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-01-27

Tomas Augulis nori atgal į didžiąją sceną

  
Tomas Augulis nori atgal į didžiąją sceną
© Facebook nuotr.
Šiandien Tomas Augulis - solidus verslininkas.

Buvęs žymus dainininkas 45-erių Tomas Augulis prasitarė, kad prasideda naujas gyvenimo etapas, ir jis visiškai rimtai planuoja su trenksmu grįžti į Lietuvos muzikos sceną.

T. Augulį visi prisimena dainuojantį žymiuosius hitus „Sąnariai“, „Pasimatymas“, „Surask mane“, „Monika“ ir kitus, be kurių prieš dvidešimt metų neapsieidavo nei viena diskoteka. Tuomet jis buvo populiarumo viršūnėje.
Dainininką jo gerbėjai prisimena ir dėvintį juodus akinius nuo saulės. Šis aksesuaras suteikdavo jam paslaptingumo. Tiesa, dabar T. Augulis atskleidė tikrąją priežastį, kodėl akiniai tapo jo gyvenimo ir sceninio įvaizdžio dalimi.
 
„Vieno koncerto metu spindulys, kuris švietė iš kito salės galo, buvo pastatytas neteisingu kampu ir pradegino man akies obuolį. Nuo tada medikai uždraudė eiti į sceną be apsaugos. Taigi akiniai nuo saulės ilgainiui tapo mėgstamiausiu mano aksesuaru. Iki šiol juos mėgstu ir jiems išleidžiu tikrai ženklias pinigų sumas. Tačiau dabar akių nebeslepiu. Eksperimentuoju su permatomo stiklo akiniais“, – pasakojo dainininkas.
 
Šiandien Tomą didžiosiose scenose matome retai, nes dabar jis – solidus verslininkas.
 
„Turiu savo verslą, kurį labai myliu ir puoselėju. Dirbu reklamos ir kelionių srityse“, – pasakojo T. Augulis. Tačiau jis pridūrė, kad trokšta grįžti į didžiąją sceną. Ir tai – ne tik tušti žodžiai. Dainininkas jau repetuoja su gyvo garso grupe „Dreams“ ir dalyvauja šou „Dainuok mano dainą“.
 
„Gali būti, kad ir vėl pasinersiu į aktyvų koncertinį gyvenimą. Šis šou bus ko nors naujo pradžia. To aš ir siekiu“, – prisipažino T. Augulis.
 
  

Žymos: Tomas Augulis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Girtas klientas šaukia taksistui:
– Prašau nuvežti namo!
– O tiksliau? – klausia vairuotojas.
– Į didįjį kambarį!