Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-02

Turtingų verslininkų dukra Milita Daikerytė: „Užsidirbu nuo keturiolikos”

  
Turtingų verslininkų dukra Milita Daikerytė: „Užsidirbu nuo keturiolikos” Milita mano, kad tėvų suteiktos galimybės – padeda, tačiau jomis piknaudžiauti nereikia.

Verslininkų Artūro ir Sonatos dukrai Militai Daikerytei gero gyvenimo galėtų pavydėti ne vienas jaunas lietuvis - mergina prestižinėje sostinės vietoje jau turi savo pačios grožio saloną, kuriame vadovauja 16 moterų kolektyvui, ir yra laikoma viena brangiausiai apmokamų Lietuvos visažisčių, nors jai dar tik dvidešimt. Jei norėtumėte pasidaryti šventinį makiažą pas Militą, jums gali tekti pakloti ir daugiau nei šimtą eurų.

Tačiau Milita neslepia - jeigu ne turtingų tėvų investicijos, jai nebūtų taip lengva būnant paaugle tapti žinoma dainininke ir sublizgėti dviejuose vaikų „Eurovizijos“ nacionalinėse atrankose, o vėliau įkurti savo grožio studiją.
„Kodėl aš turėčiau nesinaudoti tėvų man suteiktomis galimybėmis, - retoriškai klausė Milita. - Svarbiausia tas galimybes išnaudoti teisingai, ne prabangiam gyvenimui švaistyti tėvų pinigus, o juos investuoti į savo tobulėjimą”.
 
Milita nori sugriauti mitą, kad turtingų, sėkmingų tėvų vaikai gyvena nerūpestingą gyvenimą. Mergina prisipažino nuo 14 metų pasibaigus pamokoms mamos grožio salone dirbusi pilną darbo dieną ir visai neturėjusi laisvalaikio.
 
„Tačiau kad ir ką aš padaryčiau, kad ir kiek pasiekčiau, vis tiek aplinkiniai mano, kad viskas buvo nupirkta tėvų, o ne uždirbta mano sunkiu darbu”, - pasakojo Milita.
 
 
  

Žymos: Makiažas, Lietuvos žvaigždės, Milita Daikerytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biologijos pamoka. Kviečiamas atsakinėti Petriukas.
– Kokio paukščio čia kiaušiniai?
– Nežinau.
– O čia?
– Taip pat nežinau.
– O čia?
– Neįsivaizduoju!
– Na, nieko nemoki, sėsk, du. Kokia pavardė?
Petriukas ir sako:
– Atpažink iš kiaušinių!