Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, DELFI.lt   |   2019-06-05

TV išgarsėjusi ir barakudos etiketės nesikratanti Viktorija: vyrai, nesiųskite man gėlių, siųskite pinigus

  
TV išgarsėjusi ir barakudos etiketės nesikratanti Viktorija: vyrai, nesiųskite man gėlių, siųskite pinigus
© asmeninio archyvo nuotrauka

Realybės šou „Sala“ dalyvė Viktorija Rupeikaitė sako, kad vyrų dėmesio sulaukia labai daug, bei atskleidžia, jog gauna iš gerbėjų tiek gėlių, kad jų nebeturi kur dėti. „Vyrai, nesiųskite man gėlių, siųskite pinigus“, – sako Viktorija.

„Man labai patinka mano kūnas, aš labai myliu ir prižiūriu save. Man patinka, kaip atrodau. Nieko neslepiu ir viską demonstruoju akivaizdžiai tai, kas patinka kitiems. Kodėl nepasidalinti gražiomis kūno formomis. Juk visi džiaugiasi, žarsto komplimentus. Dėmesys tai čia labai gerai“, – sako V. Rupeikaitė.
Kaip rašoma LNK pranešime spaudai, Viktorija neslepia, kad ji iš gyvenimo ima viską, kas duodama, todėl mergina save vadina profesionalia barakuda: „Turiu to barakudiškumo savyje, norėčiau, kad mano vyras mane išlaikytų. O tai, ką užsidirbu pati, man tiesiog liktų savoms išlaidoms“.
 
Šiuo metu Viktorija yra vieniša bei sako, kad susirasti tą vienintelį nėra paprasta: „Mano vyras turėtų būti gražus, nes man šiaip svarbiausia yra išvaizda. Aš turėčiau jaustis gerai prie gražaus vyro, man turėtų būti negėda eiti į miestą. Taip pat norėčiau protingo su geru išsilavinimu“.
 
Viktorija pasakoja, kad šiuo metu ji sulaukia labai daug dėmesio iš vaikinų, tačiau jai keista, kad vyrai nesugeba suprasti, kad jie merginai yra per prasti: „Jau su kaimiečiu tai tikrai nebūčiau, man tokia svetima gėda būna į juos žiūrint.
 
O kaimiečių yra labai daug mano gerbėjų ir jie per daug sau leidžia. Aš nežinau, ką jie apie save galvoja, kad jie net išdrįsta mane pakalbinti“. Visą interviu su Viktorija žiūrėkite šiandien laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.
  

Žymos: televizija, Laisvalaikis, Pramogos, įžymybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyriausiasis gydytojas klausia uždususio paciento:
– Todėl, kad seselė pasakė: „Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia…“
– Na ir kas? Tai tiesa.
– Taip, taip. Bet ji pasakė ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!