Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-09

V. Baumila prakalbo apie svajonių jaunikio etiketę ir drąsius pasisakymus

  
V. Baumila prakalbo apie svajonių jaunikio etiketę ir drąsius pasisakymus Dainininkas Vaidas Baumila nevengia itin aštriai pasisakyti opiausiais klausimais.

Dainininkas Vaidas Baumila nevengia itin aštriai pasisakyti opiausiais klausimais. Anot jo, viešai kalbėti tabu laikomomis temomis yra labai svarbu. Garsus lietuvis LNK laidoje „Kitu kampu” viešai prabilo apie plastines operacijas, svajonių jaunikio etiketę ir aštrius pasisakymus socialinėje erdvėje.

Nors dainininkas jau prieš kurį laiką viešai pristatė savo mylimąją Moniką, jam vis dar klijuojama svajonių jaunikio etiketė. Pasak atlikėjo, daugeliui žmonių tiesiog smagu kalbėti. „Su tokiais palyginimais jaučiuosi lyg Marijonas Mikutavičius”, – laidoje juokėsi Vaidas.
Anot dainininko, žinomus žmones dažnai lydi skandalai ir patys įvairiausi gandai. Jų Vaidas apie save yra girdėjęs labai daug – nuo milijonierių tėvų, kurie jam padėjo išgarsėti, iki nebūtų plastinių operacijų.
 
V. Baumilos nuomone, reaguoti į tokias kalbas yra beprasmiška. „Kažkada buvau labai jautrus ne tik gandams, bet ir kritikai. Dabar viską labiau priimu su sarkazmu ir su cinizmu”, – pasakojo jis.
 
Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, ar kada nors drąsiai reikšti savo nuomonę socialiniuose tinkluose nebijantis atlikėjas ryžtųsi patraukti į politiką, Vaidas žodžių į vatą nevyniojo.
 
„Į politiką tikrai niekada neisiu. Bet matant, kokie žmonės sėdi politikoje, net su savo aštriais pasisakymais, karjera ar klystkeliais, kurie galėtų išlįsti, aš ten galėčiau eiti. Galvojau, kad ten turi būti tik švarūs žmonės, bet, pasirodo, kad ne”, – sakė Vaidas.
 
 
  

Žymos: Vaidas Baumila

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Jeigu reikia ką nors padaryti – kvieskite kinus. Jeigu reikia padaryti kažką neįmanomo – kvieskite rusus ir nupirkite degtinės. Jeigu reikia padaryti kažką, kas gerai veiktų – kvieskite vokiečius.
- O amerikiečius kada kviesti?
- Amerikiečių kviesti nereikia, jie ateina patys…