Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-13

Vietoje V.Katunskytės scenoje pasirodė ja persirengęs vyras

  
Vietoje V.Katunskytės scenoje pasirodė ja persirengęs vyras
© LNK
Atlikėjas Dangiras Grigalevičius padainavo ne prasčiau už Vitaliją Katunskytę.
Vitalija vasaromis turėtų tikrai pavargti, tai tu galėsi už ją pachaltūrinti pajūryje.

Muzikiniame televizijos šou lietuviškos scenos legendą Vitaliją Katunskytę įkūnijo vyras. Dangiras Grigalevičius pasirodė taip puikiai, kad jam pasiūlyta vasaromis „chaltūrinti“ Palangoje.

Antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ porose pasirodantys atlikėjai turi įsikūnyti į vieną ir tą patį atlikėją, o komisijai tenka užduotis nuspręsti, kuriam ši užduotis pavyko geriau. Kadangi dalyviai savo varžovus ir užduotis traukia burtų keliu, pasitaiko ir ne viena mišri pora, kai vyras arba moteris turi vaidinti kitos lyties atlikėją. Dėl tikresnės Vitalijos Katunskytės vardo į dvikovą stojo kaunietis muzikantas Dangiras Grigalevičius bei atlikėja Valerija Iljinaitė.
„Man ji gal yra kažkiek artima. Tačiau ją įkūnyti sudėtinga, nes yra dvi jos pusės – viena, kuri man yra juokinga, ir kita, kuri man yra graudi, - prieš pasirodymą kalbėjo V. Iljinaitė. - Graudi dėl to, kad jos istorija gal kažkiek primena mano – nestandartinė moteris, norinti užkariauti sceną... Tačiau ji yra labai drąsi moteris, ir scenoje viską sau leidžia. Niekada nebūčiau pagalvojus, kad ji scenoje tiek flirtuoja su žmonėm! Tas flirtas man ir yra sudėtingiausia dalis, aš esu intravertė“.
 
Komisija negailėjo komplimentų abiems dalyviams, tačiau kitos lyties atlikėją turėjęs įkūnyti D. Grigalevičius sulaukė tikros šlovės valandos. „Labai noriu pasidžiaugti už jus ir prisipažinsiu nuodėmę – buvau pasmerkusi jus nuobodumui šiame projekte, nemaniau, kad jumyse yra tiek spalvų. Tačiau šiame pasirodyme buvo visa reikalinga plastika, mimika, kūno pajautimas – man atrodo, kad tai buvo tas pats kraujas“, - džiūgavo komisijos narė Asta Stašaitytė – Masalskienė.
 
„Dangirai, Vitalija vasaromis turėtų tikrai pavargti, tai tu galėsi už ją pachaltūrinti pajūryje“, - nusijuokė Stano. „Valerija labai gerai atspindėjo kraują, o Dangiras įkūnijo Vitaliją šiek tiek kenčiančią nuo depresijos, kas jai šiaip jau visiškai nebūdinga“, - kalbėjo Rūta Ščiogolevaitė, kuri V. Katunskytę yra pavadinusi savo „muzikos krikšto mama“.
 
 
  

Žymos: Muzika, Televizijos šou, Vitalija Katunskytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Prieš penkis metus man išgert kibirą alaus būdavo vieni juokai, o dabar išgeriu tik pusę...
– Tai ką, sveikata sušlubavo?
– Ne, snukis taip išpurto, kad giliau į kibirą nelenda.