Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-05-09

Žinoma dainininkė įsivėlė į konfliktą su Londono lietuve

  
Žinoma dainininkė įsivėlė į konfliktą su Londono lietuve
© Laisva Facebook
Laisva nusprendė papasakoti visą tiesą.

Visai neseniai dainininkė Donata Gutauskienė – Laisva (29) įsivėlė į skandalą su Londone gyvenančia lietuve Džiulijeta. Moteris koncertavo šalies sostinėje gyvenantiems lietuviams, tačiau už jos paslaugas nebuvo atlygintas sutartas honoraras. D. Gutauskienė nusprendė nebetylėti ir viską paviešinti. Žmonos stojo ginti ir jos vyras Rolandas Gutauskas.

„Aš galiu tiesiai šviesiai pasakyti – jis jai pasakė, kad atvažiuos ir apšlapins galvą. Ir man negėda tai garsiai pasakyti, aš džiaugiuosi, kad mano vyras nepalieka manes vienos ir užstoja, gina mane. Aš nenoriu, kad mano vyras būtų „skystakiaušis“ ir kažko bijotų ar tylėtų“, - laidoje „Ant bangos“ pareiškė atlikėja.
Dainininkė tikina, kad nė neįsivaizdavo, kad jos karti patirtis virs tikru skandalu: „Tame Anglijos bare koncertavo ir kiti žinomi atlikėjai, su jais taip pat nebuvo atsiskaityta. Po to, kai garsiai apie tai pradėjau kalbėti, man ėmė plūsti daugybė žinučių. O kiti Londono lietuviai net pašaipiai juokėsi iš to baro atstovės. Siūlė man kompensuoti viską, nes tai tikrai nėra ta suma dėl kurios reiktų pyktis“.
 
ŠALTINIS:DELFI.LT
 
  

Žymos: Konfliktas, Laisva, Londono lietuvė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?