Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   thisislondon.co.uk   |   2012-03-23

Adele siekia numesti svorio (video)

  
Adele siekia numesti svorio (video)
© wikipedia.co.uk
Dėl geresnės savijautos Adele nutarė sulieknėti

Adele viešai prabilo apie savo kūno sudėjimą. Hito „Someone like You“ atlikėja, iki šiol viešai skelbusi, jog niekad nesigėdijo savo išvaizdos, paskelbė, jog iki vasaros norėtų sulieknėti net dviem dydžiais, – pranešė thisislondon.co.uk.

 Po pernai jai atliktos balso stygų operacijos, dainininkė neteko keleto kilogramų bei buvo priversta mesti rūkyti. Pastebėjusi, kad jai neblogai sekasi gerinti savo gyvenimo kokybę bei sveikatos būklę, Adele nutarė dar stipriau susiveržti diržus. Anonimu norėjęs išlikti šaltinis thisislondon.co.uk teigė, jog atsisakiusi nikotino Adele jaučiasi kur kas energingesnė ir rimtai nusiteikusi tapti sveikesne, o šiuo metu ji jau pusiaukelėje.
„Ji visuomet smalsavo, kas vyksta už durų su užrašu Pilateso pamokos, tačiau iki šiol vis nerasdavo laiko sau ir sportui. Dalį savo laiko nukreipusi nuo muzikos, ji jau galės sau leisti pradėti lankyti Pilateso užsiėmimus“, – džiaugėsi šaltinis.
 
Drabužių dizaineriui Karlui Lagerfeldui pareiškus, jog jo kūrybai Adele „truputį per stambi“, dainininkė nė nesudvejojusi atšovė niekuomet nemėginsianti numesti svorio dėl jokio asmens, išskyrus pačią save. Šiuo metu moteris pastebėjo, jog sveikesnis gyvenimas tikrai suteikia energijos, tad viešai prisipažino, jog dėl savęs bei geresnės savo pačios savijautos stengsis sulieknėti pora dydžių.
 

  

Žymos: Sigita Limontaitė, Muzika, Adele

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prie arabų šeicho rūmų sustoja autobusas, pilnas pagyvenusių moteriškių. Šeichas klausia savo sekretoriaus:
– Turistai?
Sekretorius:
– Ne. Čia jūsų uošvės atvažiavo į svečius.