Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2014-04-22

Aktorės I. Jankauskaitės koncertai – vieni mėgstamiausių Lietuvoje

  
Aktorės I. Jankauskaitės koncertai – vieni mėgstamiausių Lietuvoje Aktorė Inga Jankauskaitė mylima ne tik televizijos žiūrovų, bet ir melomanų.

Televizijos projekto „Šokiai ant ledo“ pusfinalyje laidos vedėja Inga Jankauskaitė atliko dainą „Dėl tavęs“, savo vietą radusią ir filme „Kaip pavogti žmoną”. Tai – puiki galimybė išgirsti mylimą atlikėją dainuojančią, nes į jos gyvo garso koncertų turą „Aš tave labiau...“ jau nėra galimybės pakliūti. Visi bilietai į penkis koncertus didžiausiuose šalies miestuose buvo išpirkti per kelias savaites.

 „Koncertai Šiauliuose, Klaipėdoje ir Kaune įvyko sausakimšose salėse, buvo pridėta maksimalus papildomų kėdžių skaičius, žmonės Ingos dainų klausėsi ir stovėdami. Į būsimą koncertą Panevėžyje bilietų nebėra, o Vilniuje likusios kelios vietos. Bilietai į I. Jankauskaitės koncertus bilietų pardavimo sistemose buvo tarp pačių perkamiausių, kartu su James Blunt ir „Aerosmith“. Galvojome apie papildomus koncertus, bet nusprendėme geriau rengti naują turą rudenį, su atnaujinta programa ir aplankyti dar daugiau miestų“, - sakė koncerto organizatoriai.
„Toks susidomėjimas – ir dovana, ir nemenkas įpareigojimas. Gera, kai kruopštus, atkaklus visos komandos darbas turi būtent tokį rezultatą. Vadinasi, kažką darome labai teisingai“, - teigė pati I. Jankauskaitė.
 
„Pavadinimas „Aš tave labiau...“ – tai galimybė susipažinti iš naujo ir dar labai moteriška pozicija. Reta kuri nemano, kad myli labiau, laukia labiau, aukojasi labiau nei vyras, tad šis pavadinimas slepia savyje ir šypseną, - svarstė atlikėja. - Programoje savo vietą turi ne tik grynas senasis rusiškas romansas, bet ir labai populiarios kino dainos, muzikiniai eksperimentai trimis kalbomis, perdaryti lietuviškos estrados hitai, kuriems tekstus parašiau pati. Būtinai bus ir poezijos, nes tai viena įtaigiausių meilės kalbų, beje, visai nepelnytai nustumtų į užribį“.
 
 
  

Žymos: televizija, Muzika,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pereinamasis amžius – kai karštą dieną nebežinai ko nori labiau – ledų ar šalto alaus.