Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-20

Amerikos muzikos apdovanojimuose - ne viena staigmena

  
Amerikos muzikos apdovanojimuose - ne viena staigmena Dagiausiai kalbų sukėlė Pink pasirodymas ant dangoraižio sienos.

Sekmadienio naktį Los Angele išdalinti vieni iš svarbiausių metų muzikos apdovanojimų, į kuriuos susirinko pasaulio žvaigždžių elitas. Amerikos muzikos apdovanojimų (AMA) metu ne tik įvertinta muzikantų kūryba, šventės metu sulaukta ne vienos staigmenos.

Atlikėja Pink surengė protu sunkiai suvokiamą pasirodymą ant dangoraižio, kuriame įsikūręs viešbutis „JW Marriott”, sienos, svaiginantyje aukštyje. Dainininkė kartu su šokėjais buvo pritvirtinti lynais. Pink ne tik tobulai atliko dainą, tačiau ir akrobatinius triukus. Pasirodymas sulaukė didelio gerbėjų palaikymo.
 
Tuo tarpu šiuo metu plačiau aptarinėjama Selena Gomez, kuri neseniai išsiskyrė su dainininku Weekend ir vėl grįžo pas buvusį mylimąjį Justiną Bieberį, gerbėjus nustebino pakeista plaukų spalva. Iki šiol buvusi tamsi brunetė, mergina AMA apdovanojimuose pasirodė šviesiais plaukais.
 
Selena Gomez apdovanojimų metu atliko įspūdingą pasirodymą, kurio metu pristatė savo naują dainą „Wolves”. Tai – pirmasis dainininkės gyvas pasirodymas šiais metais po to, kai jai buvo atlikta inksto persodinimo operacija.
 
 
Metų atlikėjo, metų mylimiausio atlikėjo, mylimiausio albumo ir metų vaizdo klipo apdovanojimus susižėrė Bruno Mars. Metų debiuto apdovanojimą gavo Nialllas Horanas. Metų koncertinis turas – grupė „Coldplay”, geriausias bendradarbiavimas – „Despacito”, mylimiausia pop atlikėja – Lady Gaga, mylimiausia R&B atlikėja – Beyonce, Lotynų amerikos – Shakira.
 
 
  

Žymos: Muzikos apdovanojimai, selena gomez, Pink

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Jonai, kodėl tu miegi darbe?
– Suprantate, viršininke, namie mažas vaikas miegoti neleidžia...
– Tai atsinešk vaiką, kad ir darbe neleistų miegoti.