Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   billboard.com   |   2016-01-07

Atsikuria legendiniai rokeriai „Guns N' Roses“

  
Atsikuria legendiniai rokeriai „Guns N' Roses“ Iki šiol „Guns N' Roses“ pardavė per 100 mln. albumų visame pasaulyje.

Turbūt kiekvienas iš mūsų žinome ir laikas nuo laiko prisimename legendinės JAV roko grupės „Guns N' Roses“ pašėlusias ir už širdies griebiančias dainas. Ištikimiausi grupės gerbėjai nepatikės savo laime sužinoję, kad muzikantai pranešė atkuriantys savo veiklą ir jau šiais metasi žada surengti ne vieną įsimintiną šou.

Pasak billboard.com, „Guns N' Roses“ taps pagrindine šiemet vyksiančio muzikos festivalio „Coachella“, grupe. Įvairūs šaltiniai taip pat teigė, kad grupė žada pasileisti į pasaulinį turą.
Pranešama, kad už koncertą „Guns N' Roses“ prašo apie 3 mln. JAV dolerių, o bilietų kainos į jų šou svyruos tarp 250-275 JAV dolerių.
 
Pastarąjį kartą „Guns N' Roses“ kartu grojo prieš daugiau nei 20 metų – 1993-iais. Po grupės nariai buvo susipykę ir žadėjo daugiau niekada gyvenime nebegroti kartu.
 
Tiesa, grupės lyderis Axlas Rose’as šios informacijos kolkas nepatvirtino. „Vienintelis dalykas, ką galiu patvirtinti – tai mano meilė „Taco Bell”. Visus sveikinu sulaukus Naujųjų!!!”, - savo „Twitter” paskyroje šmaikščiai rašė dainininkas.
 
 
  

Žymos: Muzika, Guns N' Roses

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!