Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   billboard.com   |   2016-01-07

Atsikuria legendiniai rokeriai „Guns N' Roses“

  
Atsikuria legendiniai rokeriai „Guns N' Roses“ Iki šiol „Guns N' Roses“ pardavė per 100 mln. albumų visame pasaulyje.

Turbūt kiekvienas iš mūsų žinome ir laikas nuo laiko prisimename legendinės JAV roko grupės „Guns N' Roses“ pašėlusias ir už širdies griebiančias dainas. Ištikimiausi grupės gerbėjai nepatikės savo laime sužinoję, kad muzikantai pranešė atkuriantys savo veiklą ir jau šiais metasi žada surengti ne vieną įsimintiną šou.

Pasak billboard.com, „Guns N' Roses“ taps pagrindine šiemet vyksiančio muzikos festivalio „Coachella“, grupe. Įvairūs šaltiniai taip pat teigė, kad grupė žada pasileisti į pasaulinį turą.
Pranešama, kad už koncertą „Guns N' Roses“ prašo apie 3 mln. JAV dolerių, o bilietų kainos į jų šou svyruos tarp 250-275 JAV dolerių.
 
Pastarąjį kartą „Guns N' Roses“ kartu grojo prieš daugiau nei 20 metų – 1993-iais. Po grupės nariai buvo susipykę ir žadėjo daugiau niekada gyvenime nebegroti kartu.
 
Tiesa, grupės lyderis Axlas Rose’as šios informacijos kolkas nepatvirtino. „Vienintelis dalykas, ką galiu patvirtinti – tai mano meilė „Taco Bell”. Visus sveikinu sulaukus Naujųjų!!!”, - savo „Twitter” paskyroje šmaikščiai rašė dainininkas.
 
 
  

Žymos: Muzika, Guns N' Roses

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...