Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-01-16

„Auksiniuose gaubliuose“ įvertinimas Adelei

  
„Auksiniuose gaubliuose“ įvertinimas Adelei Adelei pirmasis po gimdymo pasirodymas viešame renginyje buvo ypatingas.

Beverli Hilse įvykusioje jubiliejinėje, 70-ojoje, prestižinių kino apdovanojimų – „Auksinių gaublių“ ceremonijoje neseniai motina tapusi britų atlikėja Adele sulaukė įvertinimo už geriausią filmo dainą, sukurtą Džeimso Bondo serijoms „Skyfall“.

Dvidešimt ketverių metų atlikėja atsiimdama apdovanojimą sakė, kad kurdama dainą filmui jautėsi „labai nėščia“ ir emocinga, o jos sūnaus gimimas ją ypač užgrūdino.
Tai buvo pirmasis viešas atlikėjos pasirodymas po vaiko gimimo spalio mėnesį. Adele žiniasklaidai neatskleidė vaiko vardo ir po laimėjimo taip pat išliko paslaptinga, tik trumpai padėkojo savo naujagimiui už įkvėpimą. Tiesa, užkulisiuose atlikėja pripažino, kad nors motinystė nėra lengva, ji tuo besimėgaujanti.
 
„Šis laimėjimas nuostabus ir kartu keistas, nes buvo įgyvendintas man neįprastu būdu. Įkvėpimo paprastai semiuosi iš nevykusių santykių, tačiau nemanau, kad tai dar kada nors pasikartos“, – sakė atlikėja.
 
„Auksinių gaublių“ apdovanojimuose įvertinimo sulaukė ir britų aktoriai. Danielis Day-Lewis už vaidybą filme „Lincoln“ laimėjo geriausio aktoriaus nominaciją dramos kategorijoje. Taip pat buvo apdovanota Dame Maggie Smith, vaidinusi filme „Downton Abbey“ ir Daminas Lewis, vaidinęs filme „Homeland“.
 
  

Žymos: Muzika, Adele, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyrai du kartus savo gyvenime nesupranta moterų – prieš vestuves ir po vestuvių.