Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2013-04-26

Britanijos topuose karaliauja M. Buble

  
Britanijos topuose karaliauja M. Buble M. Buble sėkmė Jungtinėje Karalystėje neapleidžia.

Atlikėjas iš Kanados Michaelis Buble jau su trečiuoju savo albumu sulaukia išskirtinės sėkmės Britanijos topuose. Naujausias atlikėjo albumas „To Be Loved“ iš karto debiutavo Britanijos albumų topo pirmoje vietoje.

Pagal naujojo atlikėjo albumo pirkimo tendencijas, panašu, kad šis albumas be konkurencijos bus pripažintas greičiausiai ir geriausiai perkamu albumu 2013 metais. Per pirmąją savaitę, vien Britanijoje buvo nupirkta 121 tūkst. albumo kopijų ir tai yra pats geriausias rezultatas atlikėjo diskografijoje.
Kanadiečių žvaigždė taip pat viename interviu prasitarė apie bendrą dainą su R. Williamsu. Nors tai turėjo būtų išlaikyta paslaptis iki paskutinės minutės, R. Williamsas pripažino, kad galutinis naujos dainos rezultatas jį nudžiugino ir jis tikisi su M. Buble dar padirbėti ateityje.
 
Šiuo metu Britanijos albumo topuose antrąją vietą užima vėl susibūrę rokeriai „Fall out boy“. Trečioji vieta atitenka atlikėjai Emeli Sande su disku „Our Version of Events“.
 
 
  

Žymos: Muzika, įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“