Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-30

Dainininkas Sealas atskleidė randų ant veido kilmę

  
Dainininkas Sealas atskleidė randų ant veido kilmę
© Facebook/Seal nuotr.
Dainininkas Sealas atskleidė, kad susigyveno su savo randais.

Per daugelį metų buvo galima išgirsti įvairiausių gandų apie tai, kaip ant talentingojo britų dainininko Sealo veido atsirado randai. Vilko įkandimas, siaubingi nudegimai, o galbūt skaudūs smurto padariniai?

Dabar atskleista, kad iš tiesų tai lėtinė odos liga, kuri paveikia odą virš kaklo. Ji sukelia opas ir uždegimus. Ši liga - genetinė, tačiau jos priežastis nėra žinoma.
Pats Sealas teigia, jog išmoko su tuo gyventi: nors anksčiau liga jį slėgė, dabar atlikėjas priima ją kaip savo gyvenimo dalį. Jam netgi patinka jo randai. „The Sun” duomenimis, nors dainininkas sveiksta, jo sužalojimai ilgalaikiai.
 
Manoma, kad ligą gali sukelti organizmo imuninė sistema, neteisingai atakavusi įprastą odą. Sergantys gali naudoti kortizono tepalus arba injekcijas, kad sulėtintų ligos progresavimą arba visai jos atsikratytų.
 
Diskotekinės raudonosios vilkligės simptomai ir yra randai ant veido, ausų, galvos odos ir kitų kūno dalių.
 
Egzistuoja nedidelis procentas žmonių, kuriems gali būti nustayta ir vidaus organų diagnozė.
 
Norint faktiškai nustayti šį sutrikimą reikia atlikti odos biopsiją. Kai Sealui buvo diagnozuota ši liga, gydytojai pašalino jo veido raumenis. Manoma, kad dėl ligos jam pradėjo slinkti ir plaukai.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: vilkligė, Seal, randai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas:
– Taip, sūneli, taip! O gerai! Drąsiau, dar žingsnelį, dar vieną!.. Šaunuolis! Tu gali vaikščioti! Motin, girdi, tempk kamerą, mūsų vaikas iš mokyklos diskotekos grįžo!