Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-09-03

Dainininkė L. Allen atskleidė šokiruojančių faktų: mokėjo už seksą su moterimis

  
Dainininkė L. Allen atskleidė šokiruojančių faktų: mokėjo už seksą su moterimis
© Wikimedia nuotr.
Lily Allen atskleidė šokiruojančių faktų apie savo gyvenimą.

33-ejų dainininkė Lily Allen netrukus pristatys savo autobiografiją „My Thoughts Exactly“. Knygoje žinoma atlikėja pasakoja apie savo gyvenimą, dalijasi džiugiomis ir ne tokiomis maloniomis jo akimirkomis. Tačiau labiausiai visus šokiravo Lily prisipažinimas, kad vis dar gyvendama santuokoje ji buvo neištikima savo vyrui Samui Cooperui.

Maždaug prieš ketverius metus dainininkė L. Allen išleido trečiąjį savo studijinį albumą „Sheezus“ ir išsiruošė į koncertinį turą. Tuo pat metu Lily ir Samo santuokoje atsirado problemų, pora ėmė nebesutarti.
„Taigi, savo knygoje aš atskleidžiu tamsių dienų detalių, – sakė Lily. – Koncertinio turo metu miegojau su moterimis, teikiančiomis eskorto paslaugas, nes buvau sumišusi ir vieniša, kažin ko ieškojau. Nesididžiuoju tuo, tačiau ir nesigėdiju. To daugiau nebedarau.“
 
Kai šis moters viešas prisipažinimas pasirodė užsienio naujienų portaluose, Lily sulaukė įvairiausių gerbėjų žinučių, kuriose jie teiravosi, kodėl ji tvirtino, kad naudojimasis tokiomis paslaugomis yra blogas dalykas.
 
Du vaikus auginanti L. Allen paaiškino nesididžiuojanti tokiu savo poelgiu, kadangi tuo metu ji vis dar buvo ištekėjusi.
 
Tačiau tai ne vienintelė šokiruojanti paslaptis, kurią dainininkė atskleidė savo autobiografijoje. Kaip rašo portalas Thesun.co.uk, L. Allen taip pat praleido naktį su savo priešu Mike‘u Skinneru. Niekas nebeprisimena, dėl ko juodu dar 2008-aisiais ėmė kariauti, tačiau anksčiau tviteryje Lily rašė, jog kai buvo vieniša, turėjo vienos nakties nuotykį būtent su šiuo dainininku.
Lily ir Samas susituokė 2011-aisiais, tačiau 2016-aisiais juodu išsiskyrė. Pora kartu susilaukė dviejų vaikų – dukterų Ethel (7) ir Marnie (5). Kaip skyrybų priežastį L. Allen įvardijo neištikimybę: „Tai aš pasidaviau pagundai. Norėjau būti tik su savo vaikais. Tuo laikotarpiu aš net neuždirbdavau pinigų.“
 
 
  

Žymos: Seksas, Lily Allen

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prognozuojant orus, meteorologus iš sudėtingų situacijų gelbsti paprastas žodelis „vietomis“
*****