Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2014-10-15

Dž. Butkutė atvirai prabilo apie praeitį

  
Dž. Butkutė atvirai prabilo apie praeitį D. Butkutė atvirai džiaugėsi savo ir vyro santykiais bei nauju gyvenimu.

„Labai sunku buvo išlipti iš tos duobės ir vėl įrodinėti visiems, kad viskas bus gerai. Juo labiau, kad susitiko du tokie patys – girtuoklė, kuri į koncertus tai atvažiuoja, tai neatvažiuoja, ir narkomanas, alkoholikas ir dar buvęs kalinys“, - laidoje „Nuo... Iki...“ atviravo pop scenos legenda vadinama Džordana Butkutė.

Šiuo metu Džordana ruošiasi koncertiniam turui „Nesudeginta ant laužo“ didžiausiose arenose. Milijonas litų – tiek moteris prisipažins investavusi į pasirengimą koncertiniam turui, prie kurio projekto dirba daugiau nei 50-ies žmonių komanda. Šiuos pinigus kartu su sutuoktiniu Elegijumi atlikėja teigė uždirbusi nuo tada, kai susipažino.
Ir skyrė juos ne savo svajonei, nuosavam namui, o koncertams. Ateinančių metų balandį sukaks šešeri metai nuo poros pažinties. Beveik dvejus iš jų pora susituokusi. Kartu praleistus metus dainininkė vadina auksiniais. Galbūt todėl prabilus apie mylimąjį ir jo pastangas dėl karjeros scenoje, akyse sužiba ašaros. „Labai bijau jį prarasti“, - neslėpė Džordana.
 
Interviu dainininkė davė savo gimtadienio išvakarėse, ir atsakė net į pačius nemaloniausius klausimus. Prisipažino apie ilgus metus trukusią priklausomybę alkoholiui ir buvusio draugo smurtą. „Nepaisant visko, man pavyko įrodyti, kad visos nesėkmės, kalbos, manęs nepalaužė. Nesudegino....“, - išdidžiai tvirtino Džordana.
 
 
  

Žymos: Muzika, Alkoholis, Narkotikai, Džordana Butkutė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyriausiasis gydytojas klausia uždususio paciento:
– Todėl, kad seselė pasakė: „Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia…“
– Na ir kas? Tai tiesa.
– Taip, taip. Bet ji pasakė ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!