Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   DPA   |   2014-07-17

E. Sheeranas pavydi kitiems dainininkams

  
E. Sheeranas pavydi kitiems dainininkams Edas Sheeranas vengia lankytis kitų atlikėjų pasirodymuose, nes pavydi jiems.

Vienas įtakingiausių jaunų atlikėjų Edas Sheeranas prisipažino pavydintis kitiems dainininkams. Jei didžiausiuose vasaros festivaliuose garsenybė nelipa ant scenos, jis nevyksta pažiūrėti kitų pasirodymų, nes... pavydi.

 Hito „Lego House“ atlikėjas tikino, kad nesilanko festivaliuose ne todėl, kad yra žinomas, jam per sunku žiūrėti į kitus dainininkus scenoje. „Nesimėgauju koncertais, nes tuo metu galvoju: „Dieve, kaip norėčiau ten stovėti aš“. Todėl aš daugiau nebesilankau festivaliuose“, - naujienų agentūrai „DPA“ teigė dainininkas.
„Nenustojau mėgautis gerais renginiais vien tam, kad mane atpažįsta. Tiesiog jau žinau, ką reiškia būti scenoje. Tai daug smagiau nei žiūrėti iš minios. Dabar gyvo garso koncertai mane erzina“, - pridėjo atlikėjas.
 
Antrasis 23-ejų atlikėjo albumas „X“ užkariavo pasaulio muzikos topų viršūnes, tad e. Sheeranas planuoja dirbti kartu su populiariausia vaikinų grupė „One Direction“. „Greitai susitiksiu su Simonu Cowellu, planuoju jam pagroti keletą dainų. Manau, kad jiems reikėtų į savo dainas įtraukti daugiau akustinės muzikos. Tai jiems būtų naudinga“, - kalbėjo E. Sheeranas.
 
  

Žymos: Muzika, Koncertai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...