Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-11

Edas Sheeranas pažeidė karališkąjį protokolą

  
Edas Sheeranas pažeidė karališkąjį protokolą
© Twitter nuotr.
Edas Sheeranas buvo įvertintas svarbiu apdovanojimu.

Neseniai lankydamasis Bekingemo rūmuose, vienas sėkmingiausių britų atlikėjų Edas Sheeranas sugebėjo pažeisti karališkąjį protokolą.

Žymus dainininkas buvo pakviestas į garbingą ceremoniją, kurios metu pats princas Charlesas Edą Sheeraną apdovanojo garbiu MBE apdovanojimu už muzikinius nuopelnus Didžiajai Britanijai.
Dėkodamas už apdovanojimą, Edas Sheeranas abiem rankomis paspaudė princo Charleso ranką. Pasirodo, pagal protokolą taip elgtis nedera, o daininkui buvo galima tik mandagiai paspausti ištiestą princo delną.
 
Tiesa, pats Edas Sheeranas dėl tokio savo poelgio visai nesutriko. 26-erių atlikėjas tikino, kad su princu Charlesu puikiai paplepėjo:
 
„Jis manęs paklausė, ar aš vis dar parduodu daug bilietų į savo koncertus. Atsakiau, kad iš karto po šio renginio skrendu koncertuoti į Niujorką. Princas Charlesas maloniai nustebo.”
 
„Mano senelis buvo labai didelis karališkosios šeimos gerbėjas. Jis mirė šią dieną prieš ketverius metus. Jaučiu, kad tai gražus ratas. Manau, jis manimi labai didžiuotųsi”, - pridėjo dainininkas.
 
 
  

Žymos: Edas Sheeranas, princas Charlesas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!