Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Tv3.lt   |   2012-11-14

Egidijus Dragūnas norėtų vestuvių rudenį

  
Egidijus Dragūnas norėtų vestuvių rudenį
© H. Milaševičiaus nuotr.
Koncertai pakoregavo ir E. Dragūno vestuvių planus.

Neblėstančiu populiarumu besimėgaujantis dainininkas Egidijus Dragūnas bent retkarčiais būna tiesiog paprastas, ramus žmogus. Tuo įsitikino TV3 gyvenimo būdo žurnalo „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjai, kalbinę kultinės muzikos grupės SEL lyderį jo naujuose namuose.

„Nors su dvidešimtmečio šou jau koncertavome Londone ir Dubline, prieš kiekvieną pasirodymą nervinuosi tarsi prieš pirmąjį. Pabundu pirmadienį šeštą valandą ryto ir suprantu, kad sapnuoju koncertą. Antradienį nubundu ketvirtą valandą ryto ir vėl suvokiu – sapnavau šou. Trečiadienį – vėl ta pati istorija. Žinau, kad iki turo pabaigos taip ir nenurimsiu. Noriu, kad kiekvienas, atėjęs į mano koncertą, pasikrautų gerų emocijų ir nesigailėtų tuščiai sugaišęs. To man tikrai pakaktų“, – tikino E. Dragūnas.
Jo perfekcionizmas varo iš proto visus kartu dirbančius žmones: tiek grupės muzikantus, tiek už įspūdingą šou atsakingų beveik trisdešimties profesionalų komandą. Ramus visada išlieka vienintelis žmogus – pritariančioji vokalistė, Egio mylimoji Eleonora Sebrova.
 
„Jei ne šie koncertai, tikrai būtume su Eleonora susituokę. Tačiau šiemet nepavyks, nes noriu, kad mūsų tuoktuvės būtinai vyktų rudenį“, – atskleidė E. Dragūnas.
 
 
  

Žymos: SEL, Muzika,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Per dykumą bėga šuo ir murma:
– Jeigu nerasiu medžio, apsisisiosiu...