Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   l.rytas.lt   |   2016-03-23

F. Kirkorovo įnoriai nustebino lietuvius

  
F. Kirkorovo įnoriai nustebino lietuvius Rusijos popscenos pažiba vizito Lietuvoje metu pageidauja prabangos.

Rusiškos popmuzikos gerbėjai kitą savaitę Lietuvoje mėgausis popscenos karaliaus apsilankymu – trijuose Lietuvos didmiesčiuose koncertuos pats Filipas Kirkorovas. Kaip jau įprasta, prieš atvykdamas dainininkas pareiškė savo įnorius.

Lietuvoje dainininkas pristato naujausią savo šou „Aš“, sukurtą kartu su Londone populiaraus cirko „Cirque du Soleil“ meno direktoriumi Franco Dragone'u.
Kaip ir buvo tikėtasi, Rusijos popscenos pažiba vizito Lietuvoje metu pageidauja prabangos – jam paruošti prezidentiniai viešbučių apartamentai ir vakarienės geriausiuose Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno restoranuose.
 
Tačiau F. Kirkorovas išreiškė ir kiek netikėtą norą: į persirengimo kambarius paprašyta patiekti įvairaus maisto – nuo vaisių ir itin dainininko mėgstamų saldainių „Ferrero Rocher“ iki Parmos kumpio ir net „Daktariškos“ dešros.
 
Lietuvoje F. Kirkorovas bus vežiojamas prabangiu automobiliu „Mercedes-Benz 222L“, – apie dainininko įnorius skelbė l.rytas.lt
 
 
  

Žymos: Muzika, Filipas Kirkorovas, Cirque du Soleil

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas:
– Taip, sūneli, taip! O gerai! Drąsiau, dar žingsnelį, dar vieną!.. Šaunuolis! Tu gali vaikščioti! Motin, girdi, tempk kamerą, mūsų vaikas iš mokyklos diskotekos grįžo!