Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi   |   2018-10-22

Internautus savo muzika stebinantis Londono lietuvis pristatė dar vieną provokuojantį vaizdo klipą

  
Internautus savo muzika stebinantis Londono lietuvis pristatė dar vieną provokuojantį vaizdo klipą
© Delfi montažas
Dainininkas žada, kad tokie vaizdo klipai jo kūrybos mylėtojus džiugins ir ateityje.

Dėl skandalingų santykių su Vitalijos Katunskytės dukra Monika išgarsėjęs Tomas Bagdonavičius lietuvių dėmesį neseniai pritraukė provokuojančia daina „Seksas pajūry“ ir jos vaizdo klipu, kurį jau peržiūrėjo daugiau nei milijonas internautų. Tiesa, žmonių reakcijas Londone ilgus metus gyvenęs bei kūręs dainininkas žada kurstyti ir toliau. Pirmadienį vyras pristatė premjerą „Masažas“, kurioje nusifilmavo ir Tomo mylimoji Ineta.

„Pikantiškumas ir noras atkreipti žmonių dėmesį – mano sumanymo dalis. Tiesa, šis klipas yra šiek tiek padoresnis, nei ankstesnis. Jame nėra jokių bananų ar arbūzų. Nesinori kartotis, kad klausytojams neatsibostų. Padarėme šiek tiek rimtesnį vaizdo klipą apie masažą, kuriame yra merginų, limuzinas. Visa tai šiek tiek primena „Daktarų“ gaujos laikus. O tokia idėja ir buvo“, – pasakojo dainininkas.
Kaip pasakoja Tomas, žmonių dėmesys ir skandalai jam tapo gana įprastu reiškiniu jo karjeroje, tačiau to daryti specialiai jis nesistengia.
 
„Nežinau, kaip taip išeina, bet nė vienas mano kūrinys neapsieina be skandalų. Vis kažkam užkliūva, atsiranda diskusijos, kad kažkam nepatinka. Tačiau specialiai aš tų skandalų nekeliu, man viskas išeina natūraliai, patikėkite. Kartais to net norisi privengti, bet yra, kaip yra. Ką bepadaryčiau – vis iššauna fejerverkai“, – juokauja naujo klipo autorius.
 
Įdomu tai, kad pikantiškame vaizdo klipe Tomo dėmesiu su kita mergina turėjo dalintis jo tikra mylimoji.
 
„Ineta taip pat filmavosi šiame klipe, kuriame ji tapo klipo žvaigžde, tad nėra ko pavydėti. Norėjosi, kad ji pamatytų projekto užkulisius. Visas tas filmavimasis yra rimtas ir sunkus darbas, nors kartais kažkam gali atrodyti, kad su tomis merginomis aš siautėju kokias tris dienas“, – nusijuokia jis.
 
Pasiteiravus, ar širdies draugei dalintis jo dėmesiu su kita mergina nebuvo problema, dainininkas prasitarė, kad Inetai tai išties nelabai patiko.
 
„Buvo šiek tiek pavydo. Klausė, kodėl aš ją paliečiau, kodėl į ją taip pažiūrėjau, tačiau toks buvo klipo sumanymas. Juk jei žiūrėčiau į vieną tašką, nieko neišeitų. Tačiau aš suprantu jos jausmus, taip jautųsi, ko gero, kiekvienas“, – tikina Tomas.
Dainininkas žada, kad tokie seksualūs vaizdo klipai jo kūrybos mylėtojus džiugins ir ateityje.
 
„Jau turiu bent tris dainas į priekį sugalvojęs. Apgalvoju naujas idėjas, kad klausytojams būtų įdomu. Kadangi pirmasis klipas tiek daug dėmesio sulaukė, norisi, kad ir kiti būtų sėkmingi“, – tikisi jis.
 
 
Pirmasis Tomo Bagdonavičiaus sukurtas vaido klipas „Seksas paplūdimyje“ vasarą sulaukė milijono peržiūrų internete ir sukėlė ne tik audringas rekcijas, bet ir tapo šeimyninės drabos kaltininku.
 
Apie tai paskaityti galite čia:
 
 
  

Žymos: vaizdo klipas, Lietuviška muzika, Tomas Bagdonavičius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsibunda vyras po išgertuvių ir šaukia šunį:
– Reksai! Eikš čia.
Šuo pribėga prie šeimininko lovos. Šeimininkas papučia tiesiai šuniui į nasrus ir sako:
– Reksai, ieškok!