Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   LNK   |   2014-01-09

Iš Lietuvos ekranų dingusi Berneen siekia pasaulinės šlovės

  
Iš Lietuvos ekranų dingusi Berneen siekia pasaulinės šlovės Egzotiška lietuviškai kalbanti gražuolė svajoja tapti pasaulinio garso dainininke.

Televizijos laidoje „KK2“ išskirtinį interviu davė buvusios jos vedėjos Berneen Candice Čereška uošviai Janina ir Jaunius Čereškos. Jie sako, kad nori parsivilioti savo martelę namo – iš pradžių bent jau iki Londono, o vėliau – ir iki Lietuvos.

 Berneen šiuo metu su vyru Andriumi gyvena Katre, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kuriame yra aukščiausias pragyvenimo lygis pasaulyje. Kataras užima pirmąją vietą pagal vienam žmogui tenkantį bendrąjį vidaus produktą, kuris sudaro daugiau nei šimtą tūkstančių dolerių.
„Sūnus pasakojo, kad jis dabar dirba biure prie kompiuterio, sakė, darbo nedaug ir nesunkus, tik atsakingas, o šiaip atlyginimai geri ir viskas gerai. Bent per „Skype“ kai parodo, kaip jie ten gyvena, tai praktiškai senatvėj ir aš norėčiau taip pagyvent“, - laidai pasakojo Berneen uošvis.
 
Andrius Čereška Katare dirba priešgaisrinės darbo saugos specialistu dujų gamykloje. Toje pačioje gamykloje dirba ir Berneen tėtis. Jis yra Andriaus viršininkas. Šeima gyvena prabangiame daugiabutyje su baseinais. Pati Berneen nedirba. Šiuo metu ji dainuoja, repetuoja ir ruošiasi tapti pasaulinio garso žvaigžde.
 
„Mes nežinome, ką Berneen ten ruošia, bet turbūt tai ir bus sensacija, apie kurią jūs klausiate“, - „KK2“ laidai pasakojo Berneen uošviai.
 
  

Žymos: televizija, Muzika,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Mielasis, gal galėtum išnešti šiukšles?
Vyras, sunkiai atsidusdamas:
– Aš juk ką tik atsisėdau.
– O ką veikei prieš tai?
– Gulėjau...