Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Guardian.co.uk   |   2012-11-13

Išdalinti MTV apdovanojimai

  
Išdalinti MTV apdovanojimai Tris trofėjus gavo amerikiečių atlikėja Taylor Swift.

Vokietijoje įvykusiuose MTV EMA apdovanojimuose net po tris trofėjus gavo amerikiečių atlikėja Taylor Swift ir kanadietis Justinas Bieberis.

T. Swift buvo įvertinta geriausios moters atlikėjos, geriausio gyvo moters balso ir geriausiai atrodančios atlikėjos nominacijose. Gavusi net tris apdovanojimus, atlikėja sakė, kad tai jai yra ypač didelis netikėtumas ir dar labiau sustiprins pasitikėjimą savo jėgomis. Apdovanojimų ceremonijoje dainininkė atliko savo hitą „We Are Never Ever Getting Back Together”.
Justinas Bieberis nuskynė laurus geriausio pop atlikėjo, geriausio vyro gyvo balso ir geriausio vyro atlikėjo kategorijose. Pasaulyje išgarsėję „Psy“ gavo apdovanojimą už geriausią vaizdo klipą dainai „Gangnam Style“, kuris jau yra tapęs pačiu populiariausiu internete.
 
Britų žvaigždes apdovanojimų ceremonijoje reprezentavo Rita Ora ir „Muse“ pasirodymai, o grupė „One Direction“ laimėjo geriausio debiuto ir ištikimiausių fanų kategorijose.
 
Už geriausiuosius muzikos atlikėjus internetu ir mobiliuoju telefonu balsavo virš 184 mln. žmonių. Šiais metais MTV apdovanojimų ceremoniją vedė garsusis modelis ir TV laidų vedėja Heidi Klum.
 
 
  

Žymos: Apdovanojimai, Muzika,, MTV

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.