Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-11

Ketvirtadienį Eurovizijos pusfinalyje pasirodys Lietuvą atstovaujantys „Fusedmarc“

  
Ketvirtadienį Eurovizijos pusfinalyje pasirodys Lietuvą atstovaujantys „Fusedmarc“
© Lukas Balandis/BNS
2017-ųjų geriausios Eurpos dainos konkurse Lietuvą atstovauja grupė „Fusedmarc”.

Ketvirtadienį Kijeve vyksiančiame antrajame Eurovizijos pusfinalyje pasirodys Lietuvos atstovai - grupė „Fusedmarc“ su daina „Rain of Revolution“.

Alternatyvios muzikos grupė „Fusedmarc“ ketvirtadienį pasirodys šešiolikta tarp aštuoniolikos antrojo pusfinalio dalyvių. Jie dėl vietos finale konkuruos su atlikėjais iš Serbijos, Austrijos, Makedonijos, Maltos, Rumunijos, Nyderlandų, Vengrijos, Danijos, Airijos, San Marino, Kroatijos, Norvegijos, Šveicarijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Estijos ir Izraelio. Į finalą pateks 10 šio pusfinalio dalyvių.
Dešimt dalyvių teisę varžytis finale užsitikrino ir per pirmąjį pusfinalį antradienį, tai Moldova, Azerbaidžanas, Graikija, Švedija, Portugalija, Lenkija, Armėnija, Australija, Kipras ir Belgija.
 
Be dalyvavimo pusfinalyje tiesiai į finalą patenka Ukraina, Prancūzija, Vokietija, Italija, Jungtinė Karalystė ir Ispanija.
 
62-osios Eurovizijos finalas vyks šeštadienį.
 
Pernai Lietuvos atstovas Donatas Montvydas Eurovizijos dainų konkurse užėmė devintą vietą.
 
 
  

Žymos: Eurovizija, Eurovizija 2017, Fusedmarc

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Specialistas, atsakingas už atominės elektrinės saugumą, pasakė „šakės“ dėl kišenėje iš parkerio išsiliejusio rašalo. Tačiau 15 jo kolegų visgi pražilo.