Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-09-18

Kūrėja iš Londono V. Faith pristato pirmą lietuvišką dainą

  
Kūrėja iš Londono V. Faith pristato pirmą lietuvišką dainą
© Mindaugas A-klas nuotr.
Esu labai dėkinga už nuostabią dovaną – galimybę sudainuoti tokią gražią dainą.
Esu labai dėkinga už nuostabią dovaną – galimybę sudainuoti tokią gražią dainą.

Pirmąją dainą lietuvių kalba „Dėl Tavęs“ savo gerbėjams pristato Londone gyvenanti ir muzikinės karjeros aukštumų svetur siekianti atlikėja Viktorija Faith. Išgarsėjusi radijo hitu tapusia daina „The One“, šįkart dainininkė beldžiasi į lietuviškos muzikos gerbėjų širdis.

Iki šiol dainų žodžius tik anglų kalba rašiusi ir muziką sau kūrusi atlikėja sulaukė itin dosnios dovanos iš Lietuvos. Šiauliuose garsioms Lietuvos scenos žvaigždėms dainas kuriantis kompozitorius Pauliaus Jasiūnas jai padovanojo lietuvišką dainą.
„Paulius – tikras savo srities profesionalas, vienas malonumas su juo bendradarbiauti. Esu labai dėkinga už nuostabią dovaną – galimybę sudainuoti tokią gražią dainą,“ – džiaugėsi Viktorija.
 
 
„Kai pirmą kartą išgirdau dainą „Dėl Tavęs“, ji man pasirodė tikrai sava – lyg pačios kurta. Įrašinėdama ją išjaučiau kiekvieną akimirką, dainos žodžiai man buvo itin artimi. Kartais, kai įsimylime, tikrai jaučiamės tarsi dėl mylimo žmogaus galėtume sulaužyti visas taisykles. Tikiu, kad ši daina ras savo klausytoją“, – įspūdžiais apie lietuviškąjį debiutą dalijosi dainininkė.
 
Naująją dainą atlikėja įrašinėjo laviruodama tarp Šiaulių ir Londono. Iškart po to sekė išskirtinė fotosesija Londono gatvėse, kurios akimirkas užfiksavo Lietuvos atlikėjams gerai žinomas fotografas Mindaugas A-klas.
 
Jau visai netrukus sulauksime ir dainos „Dėl Tavęs“ vaizdo klipo.
 
Mindaugas A-klas nuotr. Mindaugas A-klas nuotr.
 
  

Žymos: Muzika, Viktorija Faith

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris atbėga pas girininką:
– Ar nematėte mano šuns?
– Mažo, geltono?
– Taip.
– Su baltomis letenėlėmis?
– Taip.
– Ir su maža uodegėle?
– Taip.
– Ne, nemačiau.