Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-10-25

Lady Gagos kritikai paviešinti

  
Lady Gagos kritikai paviešinti Lady Gagą labiausiai žeidžia komentarai, kuriuose ji lyginama su Madonna.

Prieš išleisdama naują singlą, dainininkė Lady Gaga savo socialinio tinklapio profilyje paviešino bjauriausias frazes, kuriomis ją plakė pikti liežuviai.

 Dainininkė paskelbė apie save išgirstus bei tiesiogiai adresuotus komentarus, kurie ją privertę pasijusti blogiausiai. Savo Twitter sienoje 27-erių atlikėja paskelbė apie pusę tuzino komentarų, su nuotraukomis, argumentuojančiomis pasisakiusio asmens nuomonę bei nuorodomis į video įrašus. Daugiau nei 40 mln. savo gerbėjų Lady Gaga atskleidė, kad skaudžiausiai ją žeidžia palyginimai su Madonna, kaltinimai priklausomybe nuo narkotikų bei, žinoma, gandai esą dainininkė yra vyras ar, dar įdomiau – hermafroditas.
Skelbdama komentarus žvaigždė į juos atsakė. Prie komentaro „Dievas nekenčia Lady Gagos“ atlikėja pridėjo: „Aš visada kovosiu už teisę bendrauti su Dievu taip, kaip noriu“. Į kaltinimą, jog ji atrodo kaip Madonnos kopija, tad jos karjerai galas, žvaigždė atsakė: „Man nereikia niekieno leidimo tapti įsimintinai. Mane prisimins, nesvarbu, jums tai patinka ar ne“.
 
Atlikėja pasistengė atsakyti visiems, kurie ją vienaip ar kitaip papeikė, bei žemino.
 
  

Žymos: Lady Gaga, Muzika,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Niekada į namus negalėjau parsivesti vaikino... Iš pradžių dėl tėvų, vėliau – dėl vyro...