Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2015-02-02

Lietuvos žvaigždes šokiravo M.A.M.A. ceremonija

  
Lietuvos žvaigždes šokiravo M.A.M.A. ceremonija M.A.M.A. apdovanojimų žiūrovai išreiškė nepagarbą V. Simonko ir nusivylimą A. Rožicku.

Savaitgalį Kaune praūžusi M.A.M.A. apdovanojimų ceremoniją sukėlė diskusijų bangą. Žiūrovams, renginio dalyviams ir garsenybėms nepatiko beveik viskas. Televizijoje įsisiūbavus renginio transliacijai, „Facebook“ profiliuose žiūrovai pradėjo skelbti nepasitenkinimą.

Bene daugiausiai šurmulio sukėlė renginio žiūrovų elgesys scenoje pasirodžius Lietuvos gėjų lygos vadovui Vladimirui Simonko. Apdovanojimą įteikti pakviestą homoseksualų atstovą minia nušvilpė. Vyras bandė apeliuoti į susirinkusiųjų širdis prabilęs apie toleranciją, tačiau jo beveik nesigirdėjo. Iš V. Simonko rankų apdovanojimą pasiėmusi dainininkė Jazzu prieš tai atsistojo tarp žiūrovų ir jiems švilpiant iškėlė abiejų rankų vidurinius pirštus.
 
„Labas vakaras visiems, norėjau pasakyti, kad šiais metais nesitikėjome. Noriu visiems palinkėti tolerancijos vieni kitiems. Prieš tai užlipusi ant šitos scenos pasakiau, kad Kaunas – mano mylimas miestas. Prašau nebandyti pakeisti mano nuomonės. Kas čia įvyko, buvo labai neskanu. Muzika sulygina viską“, - kalbėjo dainininkė.
 
 
M.A.M.A. vedėjas Andrius Rožickas taip pat papeiktas už netikusį darbą. Renginio vedėjas neadekvačiai juokavo apie dainininkės Nelly Paltinienės balso toną. Komentaru prisijungė prie V. Simonko nušvilpulios minios. Atlikėjai Jazzu priminė apie nemalonų kreipimąsį į klausytojus po koncerto, kuriame ji žiūrovus pavadino „kiaunėmis ir urodais“.
 
Televizijos laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson parašė viešą apdovanojimų ceremonijos vertinimą, kuriame taip pat išreiškė savo nepasitenkinimą bei kritiką. Negana to, kad aktyvi visuomenės veikėja sukritikavo A. Rožicko darbą, ji pateikė sąrašą žmonių, kurie labiau tiktų vesti M.A.M.A.
„Tiesą sakant, man tai nervai prie teliko neišlaikė, nes aš norėjau prasmegti skradžiai žemę…Tai buvo fiasko, visų fiasko… Pralaimėjom visi.“, - savo bloge rašė B. Nicholson.
 
 

  

Žymos: Muzika, Jazzu, Apdovanojimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...